Praca dla opiekunek w Niemczech - Łódź

Atrakcyjne wynagrodzenie i uczciwa współpraca? Dołącz do CareWork!

 
Łódź

Agencja pracy dla opiekunek w woj. łódzkim?

W gąszczu firm zajmujących się pośrednictwem pracy w Niemczech można się zgubić. Każdy obiecuje świetne warunki i wysokie wynagrodzenia. Dlaczego warto współpracować z nami? Ponieważ nie jesteśmy zwykłą agencją pracy, ale firmą opiekuńczą i bezpośrednim pracodawcą. Zaufały nam tysiące opiekunek, które od lat z powodzeniem i bez niespodzianek pracują u naszych zachodnich sąsiadów. Bezpośrednie zatrudnienie w CareWork gwarantuje, że w pełni odpowiadamy za rzetelne wywiązanie się z raz złożonych zobowiązań.

 

Na rynku funkcjonujemy niemal 15 lat. W tym czasie wiele się nauczyliśmy i dobrze daliśmy się poznać. Od zawsze stawiamy na jakość i rozumie, co w pracy opiekunów osób starszych jest istotne. Z dumą mówimy, że zawsze staramy się wyznaczać standardy. Oferujemy uczciwe i przejrzyste zasady wynagradzania oraz atrakcyjne premie. Dbamy o rozwój naszych współpracowników, zachęcając ich do udziału w kursach języka niemieckiego oraz w szkoleniach zawodowych. Służymy wsparcie i pomocą, w tych z pozoru błahych, codziennych sprawach i w trudnych momentach, których w branży opiekuńczej niestety nie brakuje.

 

Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy tak jak my wierzą, że starość nie musi być smutna i samotna. Wiemy, że praca opiekunki wymaga ogromnej empatii, cierpliwości i stałego kontaktu z osobą potrzebującą wsparcia. Dlatego wiemy, jak ważne jest, aby oferować naszym opiekunom stałe wsparcie, ale też godne wynagrodzenie, szkolenia rozwojowe oraz dodatkowe premie.

Korzyści pracy w CareWork?

Program lojalnościowy - CareWork

Premie

 • premia wielkanocna
 • premia wakacyjna
 • premia za polecenie
 • premia bożonarodzeniowa

Rozwój

 • kursy języka niemieckego
 • kursy pierwszej pomocy
 • aplikacja do nauki języka

Szacunek

Dziękujemy, że jesteście z CareWork

 

Szanujemy Twoje zaangażowanie. Im dłużej jesteś z nami, tym więcej możesz zyskać.

Oferty pracy

 • przeglądaj oferty
 • określ swoje wymagania - znajdziemy pracę dla Ciebie

Oferty pracy dla opiekunek w Łodzi

Firma CareWork współpracuje z rodzinami w większości niemieckich landów. Z nami możesz wyjechać do Bawarii, Badenii-Wirtembergii, Nadrenii Północnej-Westfalii, Dolnej Saksonii, Hesji czy Brandenburgii. Szerokie grono klientów pozwoli Ci na dostosowanie zlecenia do potrzeb – wybierz właściwe miejsce, idealny termin, adekwatne wynagrodzenie oraz optymalny zakres obowiązków. Mamy oferty dla mniej i bardziej doświadczonych, dla osób lepiej lub gorzej znających język, na dłuższe i krótsze wyjazdy.

Mamy ofertę dla Ciebie!

Podaj nam swoje oczekiwania,
a my znajdziemy pracę dla Ciebie

 

Jeśli cenisz sobie możliwość wyboru i chcesz, aby Twoje potrzeby zostały potraktowane z szacunkiem i zrozumieniem, powiedz nam, jaka oferta będzie dla Ciebie odpowiednia. W naszej bazie mamy pracę w dużych miastach i małych miasteczkach, zlecenia obejmujące głównie prowadzenie domu lub w większym zakresie czynności pielęgnacyjne, możesz pracować znając niemiecki lepiej lub gorzej, ale przede wszystkim zawsze będziesz wiedzieć, co czeka na miejscu. W CareWork zawsze podajemy szczegółowe informacje o zleceniu, a pracę dostosowujemy do indywidualnych cech opiekunki lub opiekuna. Już dziś daj nam znać czego szukasz!

 

Skontaktuj się +48 504 922 687

 

lub skorzystaj z naszego formularza Wyślij formularz

Przygotuj się
do pracy w Niemczech

Planujesz po raz pierwszy wyjechać do pracy do Niemiec? Skorzystaj z naszego wsparcia.

Oferujemy w100% za darmo:

 

 • kursy języka niemieckiego - od poziomu podstawowego do zaawansowanego
 • kursy pierwszej pomocy przedmedycznej
 • aplikację do nauki języka na smartfonie lub tablecie

 

Myślisz o rozpoczęciu pracy w opiece w Niemczech? Nie wiesz, jak zacząć?

Masz pytania? +48 504 922 687

1. Wyślij zgłoszenie

Oddzwonimy do Ciebie do 48 godzin

2. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Wybierz ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania dot. lokalizacji, zarobków, zakresu obowiązków

3. Zapoznaj się z dokumentami rekrutacyjnymi

Przygotujemy umowę i odpowiemy na Twoje pytania. Umowę możesz na spokojnie przeczytać w domu

4. Zacznij współpracę z nami

Podpisz umowę i zacznij zarabiać w Euro

Praca w Łodzi dla opiekunek

Łódź odległość do granicy

Łódź to stolica województwa, ważny ośrodek akademicki, przemysłowy i kulturalny oraz – pod względem liczby ludności – trzecie największe miasto w Polsce. Jest to zarazem siedziba najmłodszego i najdalej wysuniętego na wschód oddziału firmy CareWork. Przez miasto i w jego pobliżu przebiegają ważne węzły komunikacyjne, dzięki którym osoby wyjeżdżające do pracy do Niemiec mogą podróżować szybko i sprawnie.

 

Historia Łodzi nierozerwalnie kojarzy się z przemysłem włókienniczym i filmowym. To pierwsze świadczy o pracowitości kobiet z tego regionu, to drugie – o ich kreatywności. Razem cechy te powodują, że osoby z Łodzi i okolic wyjeżdżające do pracy do Niemiec są bardzo cenione przez podopiecznych i ich rodziny. Może właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców województwa łódzkiego decyduje się związać swoją przyszłość z pracą w opiece w Niemczech. Zajęcia tego chętnie podejmują się emeryci i renciści, a także nauczyciele, w tym germaniści. W zawodzie nie brakuje także gospodyń domowych oraz przedstawicieli wielu innych profesji. Branżę opiekuńczą cechuje bowiem duża otwartość i nacisk na doświadczenie, a nie wykształcenie. Jeśli szukasz stałej pracy albo jeśli chcesz dorobić, cechuje Cię empatia i chęć niesienia pomocy - zastanów się, czy praca opiekunki lub opiekuna nie jest właśnie dla Ciebie!

 

Do naszego łódzkiego oddziału zapraszamy zarówno osoby z miasta Łódź, jak i z okolicznych miejscowości. Często odwiedzają nas kandydaci z dużych miast – Piotrków Trybunalski czy Pabianice – i mniejszych gmin z takich powiatów jak: pabianicki, zgierski, brzeziński czy bełchatowski. Dla nas Twoje miejsce zamieszkania nie jest najistotniejsze. Często współpracujemy z opiekunkami, które ze względu na odległość nie chcą lub nie mogą odwiedzić naszego biura. W takich sytuacjach my jedziemy do nich albo kwestie formalne załatwiamy drogą pocztową.

 

Jeśli szukasz rzetelnego i sprawdzonego partnera w pracy w opiece w Niemczech skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia, premie za pracę w święta i wakacje, szkolenia językowe i zawodowe oraz najlepszą atmosferę pracy w rodzinie CareWork!

Oddział w Łodzi

 

W biurze CareWork w Łodzi na pewno spotkasz się z życzliwą atmosferą i ciepłym przyjęciem. Najważniejszą cechą naszych pracowników jest jednak kompetencja i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Branża opiekuńcza nie ma dla nich tajemnic, dzięki czemu każda rozmowa o pracy zadowoli nawet najbardziej wymagającego kandydata. Współpracując z tymi profesjonalistami, możesz liczyć na zrozumienie dla Twoich potrzeb, wsparcie w trudnych sytuacjach i zlecenia, które dopasujemy specjalnie do Ciebie.

 

Łódzki oddział firmy CareWork mieści się w Śródmieściu, przy ul. Andrzeja Struga 26. Od Dworca PKP „Łódź Kaliska” dzieli nas odległość ok. 2 km, a najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się około 100 metrów od biura.

 

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w opiece domowej w Niemczech – bez względu na to, czy dopiero zaczynają, czy też mają już za sobą długie doświadczenie – serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego.

 

Opinie o CareWork

Sprawdź, co mówią o współpracy z nami opiekunki. Jesteśmy solidnym pracodawcą.

Jak dojechać do biura
CareWork w Łodzi?

Nasze biuro znajduje się w Łodzi ul. Andrzeja Struga 26

 • transport Dojazd autobusem

Aby dotrzeć do naszego biura, możesz przyjechać autobusami o numerach 80 lub 83 i wysiąść na przystanku „Struga – Gdańska”. Pierwsza z powyższych linii kursuje przez Dworzec PKP „Łódź Kaliska” (przystanki „Mickiewicza” lub „Karolewska”).

 • transport Dojazd tramwajem

Najbliżej naszego biura znajdują się przystanki tramwajowe „Gdańska – Struga” oraz „Gdańska – Skłodowskiej-Curie”. Zatrzymują się na nich linie numer 12, 15 oraz 17. Tramwajem nr 12 dotrzesz do nas z Dworca PKP „Łódź Kaliska” (z przystanku „Mickiewicza”).

 • transport Dojazd pociągiem

Osoby dojeżdżające spoza Łodzi mogą także skorzystać z pociągu. Dworzec PKP „Łódź Kaliska” znajduje się w odległości ok. 2 km od naszego biura. Kursuje przez niego szereg składów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz pociągi Przewozów Regionalnych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.