Praca dla opiekunek w Niemczech - Żary

Szukasz dobrze płatnej pracy? Zostań opiekunem osób starszych w Niemczech!

 
Żary

Agencja pracy dla opiekunek w województwie lubuskim?

Rozglądasz się za atrakcyjną ofertą pracy w opiece w Niemczech? Zrezygnuj z tradycyjnych agencji i sprawdź, co przygotowała dla Ciebie firma CareWork! Nie jesteśmy pośrednikiem, ale bezpośrednim pracodawcą. Dla wszystkich współpracujących z nami opiekunek i opiekunów osób starszych oznacza to, że nasza odpowiedzialność za konkretne zlecenie nie kończy się wraz z podpisaniem umowy – wręcz przeciwnie. Przez cały czas trwania Twojego zlecenia w Niemczech jesteśmy do dyspozycji. Zarówno w biurach, jak i pod alarmowym numerem telefonu, służymy wsparciem i pomocą w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Nie zostawimy Was samych!

 

W branży opieki nad osobami starszymi CareWork działa już kilkanaście lat. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm i doskonale rozumiemy, co w tej pracy jest najważniejsze. Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo i zaufanie. Świadczy o tym szerokie grono polecających nas opiekunek i opiekunów osób starszych oraz podopieczni, którzy dzięki Wam nie są skazani na smutną i samotną starość.

 

W biurze CareWork w Żarach spotkasz się ze zrozumieniem Twoich potrzeb. Zadbamy o Twój komfort pracy i zapewnimy Ci poczucie bezpieczeństwa. W pracy w opiece sprawdzą się zarówno opiekunowie medyczni, asystenci osób niepełnosprawnych, fizjoterapeuci, pielęgniarki oraz pielęgniarze, jak i osoby bez profesjonalnego przygotowania, ale z doświadczeniem życiowym. Do Żar zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomagać, a empatia to ich największa zaleta.

Korzyści pracy z CareWork?

Program lojalnościowy - CareWork

Premie

 • premia wielkanocna
 • premia wakacyjna
 • premia za polecenie
 • premia bożonarodzeniowa

Rozwój

 • kursy języka niemieckego
 • kursy pierwszej pomocy
 • aplikacja do nauki języka

Szacunek

Dziękujemy, że jesteście z CareWork

 

Szanujemy Twoje zaangażowanie. Im dłużej jesteś z nami, tym więcej możesz zyskać.

Oferty pracy

 • przeglądaj oferty
 • określ swoje wymagania - znajdziemy pracę dla Ciebie

Oferty pracy dla opiekunek w Żarach

Szukasz pracy blisko granicy polsko-niemieckiej – u nas znajdziesz oferty z Branderburgii i Saksonii. Wolisz południową część Niemiec? Zapytaj o pracę w Bawarii lub Badenii-Wirtembergii. Nie obawiasz się dalszych wyjazdów? Zachęcamy do skorzystania z ofert pracy w Nadrenii Północnej-Westfalii czy Hesji. Wybór regionu zatrudnienia to jednak nie wszystko, co zapewni Ci CareWork. W naszej bazie klientów na pewno znajdziemy dla Ciebie zlecenie odpowiednie pod wzglądem wysokości zarobków, terminu wyjazdu i sytuacji opiekuńczej. Powiedz, czego oczekujesz!

Mamy ofertę dla Ciebie!

Podaj nam swoje oczekiwania,
a my znajdziemy pracę dla Ciebie

 

Zlecenie skrojone na miarę? W CareWork to możliwe. Współpracujące z nami opiekunki i opiekunowie osób starszych w Niemczech mogą liczyć na indywidualne podejście oraz zaangażowanie naszych pracowników. Zaangażowanie w zadanie takiego doboru oferty pracy, która spełni nie tylko oczekiwania podopiecznego, ale także opiekuna. Bez względu na to, czy wolisz opiekować się kobietą, czy mężczyzną. Bez względu na to, czy wybierasz wieś, czy duże miasto. Bez względu na to, jaki zakres obowiązków jest dla Ciebie odpowiedni. W CareWork sprostamy Twoim wymaganiom i nic Cię nie zaskoczy. Szczegółowe informacje o podopiecznym, zakresie obowiązków i wszystkich innych istotnych kwestiach otrzymasz przed podjęciem decyzji o wyjeździe.

 

Skontaktuj się +48 68 372 39 43

 

lub skorzystaj z naszego formularza Wyślij formularz

Przygotuj się
do pracy w Niemczech

Planujesz po raz pierwszy wyjechać do pracy do Niemiec? Skorzystaj z naszego wsparcia.

Oferujemy w100% za darmo:

 

 • kursy języka niemieckiego - od poziomu podstawowego do zaawansowanego
 • kursy pierwszej pomocy przedmedycznej
 • aplikację do nauki języka na smartfonie lub tablecie

 

Myślisz o rozpoczęciu pracy w opiece w Niemczech? Nie wiesz, jak zacząć?

Masz pytania? +48 68 372 39 43

1. Wyślij zgłoszenie

Oddzwonimy do Ciebie do 48 godzin

2. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Wybierz ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania dot. lokalizacji, zarobków, zakresu obowiązków

3. Zapoznaj się z dokumentami rekrutacyjnymi

Przygotujemy umowę i odpowiemy na Twoje pytania. Umowę możesz na spokojnie przeczytać w domu

4. Zacznij współpracę z nami

Podpisz umowę i zacznij zarabiać w Euro

Praca w Żarach dla opiekunek

Żary odległość do granicy

Żary w województwie lubuskim to położony najbliżej niemieckiej granicy oddział CareWork. W linii prostej to tylko około 40 km. Ta lokalizacja sprawia, że Żary są doskonałą bazą wypadową dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w opiece w Niemczech. Bliskość naszych zachodnich sąsiadów to także większa dostępność dobrych ofert. Panie i Panowie decydujący się na wyjazd do Niemiec z województwa lubuskiego chętniej decydują się na zlecenia w odleglejszych landach, ponieważ nawet wtedy nie muszą poświęcać na dojazd wielu godzin.

 

Żary mają za sobą bardzo burzliwą historię. W jej trakcie wielokrotnie zmieniały przynależność państwową, nie raz znajdując się w niemieckiej strefie wpływów. Być może właśnie to sprawiło, że mieszkańcy województwa lubuskiego bardzo dobrze radzą sobie z obowiązkami opiekunów i opiekunek w Niemczech, a także potrafią szybko znaleźć wspólny język ze swoimi podopiecznymi. Nawet wtedy, kiedy ich znajomość niemieckiego jest jedynie komunikatywna.

 

Jeśli i Ty rozważasz rozpoczęcie pracy w branży opiekuńczej, powinieneś lub powinnaś wiedzieć, że zajęcie to jest odpowiednie dla wielu różnych grup zawodowych. Sprawdzają się w nim tak osoby z profesjonalnym przygotowaniem, jak i laicy czerpiący umiejętności z doświadczenia życiowego. Są wśród nich gospodynie domowe, nauczyciele, emeryci i renciści. Część traktuje opiekę jak misję, część jak środek do celu – godnych zarobków. Wielu z nich odpowiada związana z tą pracą swoboda, czyli możliwość wyboru dogodnego dla siebie terminu wyjazdu, zakresu obowiązków czy miejsca pracy.

 

Biuro CareWork w Żarach chętnie odwiedzają nie tylko mieszkańcy tego miasta, ale także okolicznych powiatów. Często gościmy kandydatów do pracy z Żagania, Zielonej Góry, Krosna Odrzańskiego, Świebodzina, Sulęcina, Słubic, a nawet Gorzowa Wielkopolskiego i powiatu gorzowskiego.

 

Jesteś zainteresowana pracą w opiece w Niemczech? Szukasz rzetelnego i sprawdzonego partnera? Już dziś skontaktuj się z naszym biurem w Żarach!

Oddział w Żarach

 

Oddział CareWork w Żarach to przede wszystkim doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy swoje umiejętności wykorzystują zarówno na etapie rekrutacji osób zainteresowanych podjęciem pracy w opiece w Niemczech, jak i w momencie doboru odpowiednich zleceń. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, z ich strony na pewno spotkasz się z pełnym wsparciem i profesjonalną pomocą.

 

Biuro CareWork w Żarach mieści się przy ul. Bolesława Chrobrego 17, w odległości jedynie 200 metrów od Rynku. Lokalizacja w ścisłym centrum każdemu pozwoli łatwo nas znaleźć! Do oddziału zapraszamy nie tylko mieszkańców Żar, ale także okolicznych miast i gmin. Z dojazdem nie będzie większych problemów – z Dworca PKS dotrzesz do nas w 10 minut. Jest on oddalony od naszego biura o jedyne 800 metrów.

 

Na wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy w charakterze opiekunki lub opiekuna osób starszych w Niemczech czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zastanawiasz się, czy to praca dla Ciebie? Może już to wiesz i szukasz dobrego zlecenia? Nie wahaj się zbyt długo i choćby dziś odwiedź biuro CareWork w Żarach.

 

Opinie o CareWork

Sprawdź, co mówią o współpracy z nami opiekunki. Jesteśmy solidnym pracodawcą.

Jak dojechać do biura
CareWork w Żarach?

Nasze biuro znajduje się w Żarach ul. Bolesława Chrobrego 17

 • transport Dojazd autobusem i PKS-em

Do oddziału CareWork w Żarach bez problemu dotrzesz zarówno z naszej gminy, jak i z okolicznych miast i miasteczek. W odległości ok. 350 metrów od biura znajduje się Dworzec PKS oraz przystanki komunikacji autobusowej MZK Żagań. Te ostatnie obsługiwane są przez podmiejskie linie numer 10, 18 oraz 32.

 

 • transport Dojazd pociągiem

Dogodnie i wygodnie dojedziesz do nas także pociągiem. Dworzec PKP w Żarach znajduje się przy ul. Długosza (ok. 600 metrów do biura CareWork), obsługują go składy Kolei Dolnośląskich oraz Przewozów Regionalnych, które kursują m.in. z Zielonej Góry, Żagania, Zgorzelca i Węglińca.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.