O wyzwaniach, jakie stawia przed nami opieka nad młodymi niepełnosprawnymi

 

W imieniu partnerów projektu pn. „Rozwój, adaptacja, transfer i popularyzacja modułowego systemu kształcenia personelu pielęgniarskiego stacjonarnej i domowej opieki nad osobami młodymi” serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji podsumowującej zarówno aktywności podejmowane w jego ramach przez ostatnie dwa lata, jak i osiągnięcia – wypracowane modele działań oraz wyciągnięte wnioski.

Celem pełnego przedstawienia problemu tematyka spotkania wzbogacona została także o wystąpienia osób na co dzień podejmujących interesującą nas tematykę oraz o głos osoby, która ze względu na osobistą sytuację od strony praktycznej ocenić może rzeczywisty sposób funkcjonowania systemu opieki nad osobami młodymi w naszym kraju.

 

Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych tematem grup odbiorców, w tym osób, którym ze względu na wykonywany zawód kwestia organizacji opieki nad osobami młodymi jest szczególnie bliska. Uczestnictwo w wydarzeniu polecamy zarówno tym z Państwa, którzy z poruszanymi kwestiami stykają się w formie praktycznej, jak i zajmującym się nim od strony teoretycznej.

 

Konferencja odbędzie się 12 czerwca 2018 roku, w godzinach 10.00-14.00, w auli A1 Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Jasne regulacje prawne jednym z postulatów na międzynarodowym sympozjum w Norymberdze

Jasne regulacje prawne jednym z postulatów na międzynarodowym sympozjum w Norymberdze

29 września 2017 roku jeden z właścicieli firmy CareWork – Pan Michael Gomola – uczestniczył jako prelegent w międzynarodowym sympozjum „Osteuropäische Betreuungskräfte in der häuslichen Pflege” (Wschodnioeuropejski personel opiekuńczy w opiece domowej) w Norymberdze.

Wschodnioeuropejski personel opiekuńczy w opiece domowej

Wschodnioeuropejski personel opiekuńczy w opiece domowej

Jeden z właścicieli firmy CareWork - Pan Michael Gomola - wziął udział w międzynarodowym sympozjum na temat opieki nad osobami starszymi w ich domach.

II Kongres Gospodarki Senioralnej

II Kongres Gospodarki Senioralnej

Zauważany także w Polsce proces starzenia się społeczeństwa pociąga za sobą konieczność dostosowania gospodarki d coraz większej liczby osób starszych, przy mniejszych zasobach ludzi młodych.

Kierunki zmian w usługach opiekuńczych

Kierunki zmian w usługach opiekuńczych

W Warszawie odbyła się konferencja „Nowa Jakość dla Seniora”- kierunki zmian w usługach opiekuńczych. Konferencja zamykała projekt badawczy, który był realizowany przez Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej (KIGS) w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014–2020.

'Potrzebujesz - Pomagamy', bo dzielenie się jest fajne!

'Potrzebujesz - Pomagamy', bo dzielenie się jest fajne!

W życiu każdy z nas potrzebuje czasem pomocy. W trudnej sytuacji dobrze mieć obok siebie kogoś, kto wyciągnie pomocną dłoń. Dla naszych podopiecznych kimś takim są opiekunowie CareWork. Dla opiekunów – chcemy być my.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.