Szkolenia dla opiekunek i opiekunów

Kursy pierwszej pomocy odbywać będą się we wszystkich naszych oddziałach i w różnych terminach. Mamy nadzieję, że każdy skorzysta. Naprawdę warto!

To nie będzie zmarnowany czas

30 uciśnięć i dwa wdechy. Często tylko tyle wystarczy, aby uratować komuś życie. Teoretycznie wie to każdy, w praktyce wciąż zdarzają się sytuacje, w których żadna z osób będących na przykład świadkami zasłabnięcia nie podejmuje reanimacji i biernie czeka na przyjazd pogotowia. Gdybyśmy mieli okazję zapytać ich, dlaczego nie rozpoczęli sztucznego oddychania, najczęściej usłyszelibyśmy, że po prostu się bali. Nie wiedzieli, czy zrobią to dobrze, nie byli pewni, czy przypadkiem nie spowodują większych szkód. Wykwalifikowani ratownicy medyczni są w tej kwestii zgodni. Nawet niewprawna reanimacja jest lepsza, niż jej brak. Aby kiedyś nie ulec strachowi i zrobić to, co trzeba, wiedzę o zasadach pierwszej pomocy trzeba odnawiać – niech pomoc wejdzie nam w krew!

 

Pierwsza pomoc to jednak nie tylko odpowiednia reakcja na skrajnie kryzysowe sytuacje zagrożenia życia. To także wiedza o tym, w jaki sposób ulżyć osobie, która ulegnie mniej groźnemu wypadkowi. Złamania, skręcenia, rozcięcia – to tylko niektóre z nich. Jak postąpić? Kiedy skontaktować się z lekarzem? Wszelkie możliwe wątpliwości skutecznie rozwieją pracownicy certyfikowanych jednostek szkoleniowych, którzy poprowadzą kursy pierwszej pomocy przedmedycznej dla CareWork.

Opiekun z kwalifikacjami

Znajomość zasad pierwszej pomocy jest szczególnie istotna w branży opiekuńczej. Opiekunowie i opiekunki osób starszych w Niemczech na co dzień troszczą się bowiem o ludzi, u których nawet mniejszy uraz może mieć większe konsekwencje. Dzięki oferowanym przez CareWork szkoleniom dla opiekunek dowiedzą się Państwo, jak zachować się w trudnej sytuacji. Zyskają Państwo także pewność siebie, która w pracy opiekunów bardzo się przydaje. Kurs pierwszej pomocy to wyższe kwalifikacje, doceniane przez niemieckie rodziny.

 

O datach kolejnych szkoleń będziemy Państwa informować na bieżąco, telefonicznie, ze stosownym wyprzedzeniem. Każdy z kursów trwać będzie około 5 godzin, na jego zakończenie uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty. Szczegółowych informacji o kursach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej udziela dział rekrutacji biura w Gliwicach – tel. 32 336 90 60.

Zapraszamy!

Anna Adamczyk

Anna Adamczyk

W firmie CareWork pracuje już 7 lat. Swoją karierę rozpoczynała od stanowiska rekruterki, ale szybko awansowała na kierownika działu rekrutacji i szkoleń. Z wykształcenia pracownik socjalny, z zamiłowania specjalistka od kontaktów z ludźmi. Niejedna z współpracujących z nami opiekunek miała okazję przekonać się, jak profesjonalnie i z uśmiecham na twarzy realizuje swoje obowiązki.

 

Premia wielkanocna w CareWork - nawet 200 euro netto!

Planujesz wyjechać do pracy na Wielkanoc? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto więcej! Szczegóły w naszych biurach. Polecamy!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

W CareWork lato pełne premii!

W CareWork lato pełne premii!

Nawet 150 EURO NETTO ekstra za pracę w wakacje.

Choroby wieku starczego - jakie groźne choroby występują o seniorów?

Choroby wieku starczego - jakie groźne choroby występują o seniorów?

Ludzie mawiają, że starość się Panu Bogu nie udała… i chyba coś w tym jest. Tezę tę potwierdzają choroby wieku starczego.

Choroby u osób starszych - co musisz wiedzieć?

Choroby u osób starszych - co musisz wiedzieć?

Starość to ciągłe stykanie się z różnorodnymi dolegliwościami. Część z nich nie ma większego związku z wiekiem i dotknąć może każdego z nas, ale większość jest mocno skorelowana z upływem czasu.

Premia za polecenie

Premia za polecenie

Premia 1000+ dla opiekunek CareWork. Poleć nas koleżance!

Premia za pracę w święta

Premia za pracę w święta

Premia świąteczna za pracę w Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok to 85 EUR brutto za każdy z tych dni, czyli łącznie aż 340 EUR brutto!

Premia za pracę w Wielkanoc

Premia za pracę w Wielkanoc

Za pracę w każdy świąteczny dzień – Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny – otrzymasz 85 EUR brutto. Łącznie, za trzy dni pracy, oferujemy 255 EUR brutto.