Aktualności

Twoje umowy z naszą firmą nie obejmują jedynie poszczególnych zleceń w Polsce. Gwarantujemy Ci ciągłość pracy, a więc także zadania, które wykonujesz w Polsce. Jednym z nich jest dystrybucja kwartalnika Arbeitlandia, który porusza szeroko rozumianą tematykę pracy i życia za granicą, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec i pracowników branży opieki nad osobami starszymi. Gazeta jest wydawana raz na kwartał, poniżej znajdziesz jej aktualne numery.

Relacja z e-szkolenia: Patientenverfügung (testament życia)
Baza wiedzy

Relacja z e-szkolenia: Patientenverfügung (testament życia)

Na początku października odbyło się pierwsze e-szkolenie CareWork z cyklu „Elementy etyki dla opiekunów osób starszych w Niemczech”. Omówiony został temat Patientenverfügung, czyli testamentu życia.
Arbeitlandia
Aktualności

Arbeitlandia

Dostępne są już nowe numery kwartalnika Arbeitlandia. Pobierz magazyn.

Premia świąteczna

Już dziś zapytaj o naszą premię za pracę w Wigilię, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.