Dokumenty

Nasza firma gwarantuje Ci ciągłość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie. Oznacza to, że nawet jeśli nie przebywasz aktualnie na zleceniu w Niemczech, wciąż jesteś naszym zleceniobiorcą. Tym samym wykonujesz na naszą rzecz określoną pracę na terenie Polski, posiadasz ubezpieczenie zdrowotne, a także odprowadzamy od Twojego wynagrodzenia wszystkie wymagane prawem podatki i składki.

Podczas pobytu w Polsce każdy opiekun i każda opiekunka zawiązuje z nami dwa typy umów:

  • umowę zlecenie obejmującą pośrednictwo w sprzedaży;
  • umowę zlecenie na dystrybucję materiałów reklamowych.

Obie umowy są rozliczane na podstawie składanego oświadczenia.

 

W poniższych artykułach możesz zapoznać się z najważniejszymi dokumentami dotyczącymi Twojej pracy w Polsce:

  • Sprzedaż chemii niemieckiej;
  • Dystrybucja kwartalnika Arbeitlandia;
  • Dystrybucja ulotek reklamowych;
  • Oświadczenie o ilości godzin wykonywania czynności wynikających z umowy zlecenia.
Dokumenty CareWork
Dokumenty

Dokumenty CareWork

Pobierz aktualne dokumenty, związane z pracą dot. dystrybucji materiałów reklamowych oraz pośrednictwa w sprzedaży.

Premia świąteczna CareWork

Skorzystaj z premii za pracę w Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia i Nowy Rok! Czeka na Ciebie 300 euro netto dodatkowego wynagrodzenia. Szczegóły w biurach CareWork i na naszej stronie internetowej.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.