Materiały

Współpracujący z nami opiekunowie osób starszych nie wykonują swojej pracy w Niemczech przez cały rok. Cyklicznie wracają oni do kraju, mają okazję odpocząć, spędzić czas z rodziną, zatroszczyć się o własne sprawy. Niemniej jednak, w tym okresie, wciąż utrzymywana jest ich ciągłość pracy. Dzięki temu nie ma problemów z ubezpieczeniem zdrowotnym, odprowadzane są także przewidziane prawem podatki i składki. Praca w Polsce realizowana jest w oparciu o dwie umowy zlecenia – pośrednictwa w sprzedaży oraz dystrybucji materiałów reklamowych.

 

W poniższych artykułach udostępniamy aktualne materiały, które pozwolą Ci na realizację zobowiązań umownych:

  • Ulotka reklamowa – sprzedaż chemii niemieckiej;
  • Broszura reklamowa – CareWork.
Materiały dla opiekunek w Polsce
Materiały

Materiały dla opiekunek w Polsce

Pobierz aktualne materiały rekalmowe CareWork - broszury i ulotki reklamowe.

Premia wielkanocna

Już dziś zapytaj o naszą premię za pracę w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.