Wielkanocny bonus dla opiekunów osób starszych w Niemczech

Spędzanie świąt poza domem, w pracy w opiece w Niemczech, nie koniecznie jest marzeniem każdego z nas. Mimo to, starość na ten czas nie bierze urlop, a bliscy naszych podopiecznych nie zawsze mogą zająć się rodzicami czy dziadkami. Aby osłodzić opiekunkom i opiekunom świąteczny czas spędzony w pracy, w CareWork oferujemy premię wielkanocną.

Dodatkowe wynagrodzenie za trzy dni pracy

Premia Wielkanocna to już nasza świąteczna tradycja. Tak, jak na wielkanocnym stole zawsze goszczą jajka, tak u nas pojawia się zapowiedź dodatkowej gratyfikacji dla tych osób, które zdecydują się spędzić święta w domu. Rozumiemy, że pieniądze nie zrekompensują w 100% wielkanocnej rozłąki z bliskimi, ale robimy, co możemy.

 

Cóż, praca w charakterze opiekunki lub opiekuna osób starszych to specyficzne zajęcie. Osoby, które się go podejmują, mają nie tylko określone umiejętności, ale przede wszystkim osobowość pozwalającą im być wrażliwym na potrzeby innych, na wsparcie, którego potrzebują starsi i niesamodzielni. Wierzymy, że ta wrażliwość obejmuje także okres świąt i dzięki niej, w tym szczególnym czasie, żadna potrzebująca osoba nie pozostanie bez pomocy.

 

Jeśli zdecydujesz się na podjęcie zlecenia w okresie świąt na pewno spotkasz się z wdzięcznością swojego podopiecznego i jego rodziny, a także z naszą. Okażemy ją nie tylko podziękowaniem – dołączmy do niego miły bonus.

Premia za Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny

Bonusem dla wszystkich osób, które zdecydują się podjąć pracę w okresie świąt wielkanocnych będzie oczywiście premia. Wypłacimy ją za każdy z trzech świątecznych dni – Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny – po 85 EUR brutto za każdy dzień. Łącznie premia wyniesie 255 EUR brutto. Chcesz wiedzieć ile to będzie na rękę? U nas zasady są przejrzyste i proste – jeśli w ramach jednego kontraktu pozostaniesz w pracy w Niemczech przez 30 dni, gwarantujemy premię w wysokości 200 EUR netto!

 

Czy warto? Każdy musi zdecydować sam. My tylko przypominamy – nagroda za świąteczną pracę to nie tylko 255 EUR brutto ekstra, ale także uśmiech seniora.

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontekstu z CareWork oraz do zapoznania się z zasadami przyznawania premii wielkanocnej.

 

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.