Premia za pracę w Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok – nawet 260 EURO netto za cztery dni!

Boże Narodzenie zbliża się coraz większymi krokami, niektórzy jeszcze o nich nie myślą, inni już robią świąteczne plany. Tak właśnie jest w branży opiekuńczej. Już dziś zaplanuj razem z nami, na co przeznaczysz bożonarodzeniową premię.

Szczególny czas, szczególny zawód

Każdy z nas doskonale rozumie, że Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy moment w roku. Czas, który chcemy spędzić z bliskimi, przy wspólnym stole. Niestety starość nie bierze urlopu w święta, a rodziny osób starszych i niesamodzielnych nie zawsze mogą przejąć opiekę nawet na te kilka dni.

 

To między innymi dlatego zawód opiekunki lub opiekuna osób starszych w Niemczech jest tak szczególny. To bowiem praca, która wymaga więcej, niż inne zajęcia. To zawód z misją. Oczywiście nie każdy musi się jej podejmować i jest to decyzja, którą na pewno każdy uszanuje. Mimo tego, jeśli tylko masz taką możliwość, wyjedź z nami do pracy w opiece w Niemczech w okresie świąt – Twoje zaangażowanie wynagrodzimy dodatkową premią.

Uśmiech seniora

Oferowany przez CareWork świąteczny bonus to jednak nie jedyna nagroda, na którą liczyć mogą opiekunowie podejmujących się pracy w okresie świąt. Ich szczególnym wynagrodzeniem jest bowiem uśmiech podopiecznego, który w magiczną wigilijną noc nie zostanie sam.

 

Co jeszcze możecie zyskać dzięki świątecznej premii? Wybór należy do Was. Może ta kwota pozwoli podreperować rodzinny budżet, a może dzięki niej kupicie sobie lub komuś bliskiemu wymarzony prezent? Bez względu na to, na co przeznaczycie dodatkowe pieniądze, na pewno otrzymacie także dodatkowe punkty w programie lojalnościowym CareWork „Pomagaj - Korzystaj”,  a dzięki nim sami wybierzecie sobie jakiś fajny prezent.

Bonus na Święta i Nowy Rok

Wyjeżdżając do pracy w opiece z firmą CareWork możesz być pewny, że zaoferujemy Ci pracę i premię w oparciu o proste zasady i na uczciwych warunkach.

 

Jeśli zdecydujesz się na pracę w opiece w Niemczech w okresie świątecznym otrzymasz 85 EURO brutto za każdy z czterech świątecznych dni – Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Łącznie możesz liczyć na 340 EURO brutto, czyli nawet 260 EURO „na rękę”, jeśli w ramach jednego kontraktu pozostaniesz w pracy w Niemczech przez 30 dni, a to tylko bonus, który doliczamy ekstra do Twojego umownego wynagrodzenia.

 

Premię za pracę w Boże Narodzenie i Nowy Rok otrzymają od nas zarówno stali współpracownicy, jak i osoby, które do tej pory nie wyjeżdżały z nami do pracy w opiece w Niemczech.

Sprawdź nasze oferty pracy!

Jeśli już teraz wiesz, że chcesz wyjechać do opieki w okresie świątecznym, sprawdź nasze oferty (praca opieka niemcy oferty) lub skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów! Na pewno znajdziemy dla Ciebie ciekawe zlecenie z atrakcyjną premią:

  • 85 EURO brutto (czyli 65 EURO netto) za pracę w Wigilię (24 grudnia 2020);
  • 85 EURO brutto (czyli 65 EURO netto) za pracę w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia 2020);
  • 85 EURO brutto (czyli 65 EURO netto) za pracę w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia 2020);
  • 85 EURO brutto (czyli 65 EURO netto) za pracę w Nowy Rok (1 stycznia 2021).

Łącznie czeka na Ciebie aż 340 EURO brutto, czyli 260 EURO „na rękę”, jeśli w ramach jednego kontraktu pozostaniesz w pracy w Niemczech przez minimum 30 dni. Premia naliczana jest osobno za każdy z wymienionych dni i wypłacana bez konieczności spełnienia jakichkolwiek dodatkowych warunków. Premię za pracę w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia wypłacamy razem z wynagrodzeniem za grudzień na początku stycznia, a premię za pracę w Nowy Rok – razem z wypłatą za styczeń na początku lutego. Co ważne, wypłata premii od CareWork to pewnik! Masz ją zapisaną w umowie.

 

Przeczytaj zasady premii bożonarodzeniowej w CareWork.

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.