Zupełnie nowy program lojalnościowy

1 stycznia 2020 roku ruszył nowy program lojalnościowy dla opiekunek i opiekunów CareWork. Już dziś poznaj jego szczegóły i sprawdź, jakie nagrody czekają na Ciebie!

 

pomagaj - korzystaj - baner programu CareWork
Program lojalnościowy dla opiekunów osób starszych w Niemczech

Program lojalnościowy "Pomagaj - Korzystaj"

Opieka nad osobami starszymi to praca z ludźmi i dla ludzi. Każdego dnia opiekunki i opiekunowie w Niemczech pomagają swoim podopiecznym, czyniąc ich codzienność lepszą. Szanujemy ten trud i Waszą pracę. Chcemy, żeby każdy z Was wiedział, jak ważną rolę pełni i rozumiał jej znaczenie. Aby nie tylko pomagał, ale także korzystał z owoców swojej pracy. Z połączenia tych dwóch cech, powstał nasz program lojalnościowy.

 

Jakie nagrody czekają na Ciebie?

Nagrody w naszym katalogu podzieliliśmy na pięć głównych kategorii.

Pierwsza z naszych kategorii nagród to „galanteria”, która przyda się w trakcie i po pracy. W tej kategorii znajdziecie m.in. najlepszej jakości, markowe wyroby firmy Ochnik dla kobiet i mężczyzn, w tym różne modele portfeli (550-650 punktów) i torebki (550-800 punktów).

 

W kategorii „dla domu” proponujemy np. zielono-czarne rękawice kuchenne (150 punktów) i pasujący do nich fartuszek (200 punktów). Panie domu na pewno zainteresują się także młynkiem do soli i pieprzu (350 punktów) czy zestawem pojemników na przyprawy (450 punktów).

 

Trzecia nasza kategoria to „w podróży”. Znajdziecie tutaj zawsze przydatny powerbank (200 punktów), wygodny zagłówek dmuchany (150 punktów) czy kubek termiczny (200 punktów). Do powyższej grupy produktów pasuje kategoria „bagaż” i znajdujące się w niej markowe walizki firmy Ochnik, we wszystkich rozmiarach i różnych kolorach. Na pewno dobierzecie taką, która będzie Wam odpowiadać. W tej grupie nagród znajdziecie także drobne akcesoria do bagażu, w tym kłódkę, identyfikator czy pas. Pierwsze nagrody z kategorii bagaż możecie mieć już za 200 punktów.

 

Ostatnia kategoria główna – „zdrowie i uroda” – to m.in. poręczne kosmetyczki (200 punktów), przydatny ciśnieniomierz (450 punktów), a dla panów, markowa golarka (700 punktów).

 

Kilka nagród zamieściliśmy także w kategorii „pozostałe”. Jeśli lubicie robić zdjęcia, serdecznie polecamy selfie stick za 150 punktów!

Jak działa program?

Zasady programu są bardzo proste – pracujesz, rozwijasz się i zdobywasz punkty – które wymieniasz na wybraną przez Ciebie nagrodę. Punkty zdobywać można w 3 kategoriach:

 

 • za pracę na zleceniu w Niemczech;
 • za pracę w Polsce;
 • za rozwijanie swoich umiejętności.

 

 

Chcesz wyjechać do pracy i zdobyć nagrody?

Skontaktuj się +48 32 336 90 60
Nagroda - walizki Ochnik CareWork

„Pomagaj - Korzystaj” to jednak nie tylko punkty za pracę, to także dodatkowe możliwości rozwoju.

Po pierwsze, każda z osób uczestniczących w programie może bezpłatnie korzystać z innowacyjnej platformy do nauki języka niemieckiego on-line. Zawiera ona aż 630 lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C1), dodatkowe lekcje tematyczne, dialogi oraz wciągające gry i ćwiczenia, dzięki którym nauka będzie jeszcze szybsza i jeszcze przyjemniejsza. Co więcej, swoją przygodę z kursem, możesz zacząć od testu powitalnego, który precyzyjnie wskaże, na jakim poziomie powinieneś rozpocząć naukę. Oczywiście, doceniamy także to, że już znasz język niemiecki. Dlatego dostaniesz od nas punkty na start, a im lepiej znasz język, tym więcej punktów dostaniesz.

 

Uwaga! Dostęp do platformy do nauki języka niemieckiego jest limitowany i przysługiwać będzie tylko osobom, które będą aktywnie korzystać z tej możliwości nauki. Dlatego też, każdy uczestnik programu ma dostęp do platformy, ale zostanie on dezaktywowany, jeśli dana osoba nie będzie kontynuować nauki przez okres dłuższy niż 30 dni.

 

Po drugie, opiekunki i opiekunowie CareWork będą mogli skorzystać z bazy szkoleń zawodowych on-line, która pozwoli im rozwijać swoje umiejętności opiekuńcze, doszkalać się i czuć pewnie podczas pracy w Niemczech. Nasze szkolenia tworzone są przez profesjonalistów z branży opiekuńczej, a ich lista będzie na bieżąco uzupełniana o nowe tematy.

Jak skorzystać z możliwości oferowanych przez program lojalnościowy?

Aby w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nasz program, trzeba posiadać konto w aplikacji CareWork (app.carework.pl). Aplikacja dostępna jest na komputerze i tablecie oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej na telefonie. Jej pobranie jest darmowe, można to zrobić klikając w wybraną ikonę poniżej (Google Play lub App Store):

 

 

Każda z osób korzystających z aplikacji (na komputerze, tablecie czy przez telefon) musi posiadać swoje indywidualne konto – login oraz hasło. Jeśli już posiadasz takie konto, zaloguj się w Nowym Roku i poznaj wszystkie korzyści z naszego programu lojalnościowego, jeśli nie, zgłoś się do jednego z naszych oddziałów, aby otrzymać login i hasło. Uwaga! Osoby posiadające konto w aplikacji muszą ją zaktualizować.

 

Co daje aplikacja i dlaczego warto z niej korzystać? Już wyjaśniamy. Aplikacja to nie tylko możliwość korzystania z kursu języka niemieckiego i szkoleń zawodowych, ale także:

Jeśli masz problem z obsługą lub instalacją aplikacji zgłoś się do nas – pomożemy. Na wszystkie pytania odpowie dział marketingu pod numerem tel. 61 662 10 81 oraz adresem e-mail: marketing@carework.pl.

 

Instrukcję instalacji aplikacji oraz instrukcję obsługi aplikacji znajdziesz poniżej.

 

Za co przyznawane są punkty?

W programie "Pomagaj - korzystaj" punkty przyznawane są w 3 kategoriach. Poniżej lista premiowanych aktywności.

 

Praca w Niemczech

W kategorii praca w Niemczech punkty przyznawane są za:

 • Każdy dzień pracy świadczenia usług opiekuńczych na terenie Niemiec - 1 punkt za każdy dzień pracy.
 • Pracę na zleceniach dłuższych niż 60 dni - dodatkowe 10 punktów.
 • Pracę w Święta Wielkanocne (30 punktów za trzy dni pracy), w Boże Narodzenie i Nowy Rok (40 punktów za cztery dni pracy) oraz pracę w wakacje (30 lub 50 punktów w zależności od długości zlecenia).

Praca w Polsce

W kategorii praca w Polsce punkty przyznawane są za:

 • Skuteczne polecenie opiekunki do pracy w CareWork - 10 punktów.
 • Sprzedaż produktów chemii niemieckiej - 1 punkt za każdy sprzedany produkt.
 • Promocję zakupów w sklepie internetowym CareWork - 5 punktów za każde zamówienie.

Kompetencje

W kategorii kompetencje punkty przyznawane są za:

 • Poziom znajomości języka niemieckiego - 150, 100 lub 50 punktów za znajomość odpowiednio na poziomie A+, A lub B.
 • Naukę języka niemieckiego - 1 punkt za każdą lekcję oraz 50 punktów za zdanie testu językowego CareWork.
 • Szkolenia zawodowe - 10 punktów za każde szkolenie.

punktacja programu lojalnosciowego Carework
Punktacja programu lojalnościowego "Pomagaj - Korzystaj"

Jakie nagrody oferuje program lojalnościowy?

 • Katalog nagród naszego programu to dla każdego coś miłego! Znajdziesz w nim m.in. ekskluzywną galanterię marki Ochnik – walizki, torebki, portfele – dla kobiet i mężczyzn, rzeczy przydatne w domu i w kuchni, przedmioty potrzebne podczas podróży oraz wiele innych upominków. Nasz katalog będzie uzupełniany i rozbudowywany, a wszystkie produkty dostępne są do wyczerpania zapasów.
 • Co ważne, nagrody w programie lojalnościowym dostępne są już od minimalnej liczby punktów. Nie musisz długo czekać na Twoją korzyść z programu! Jeśli jednak chcesz, możesz zbierać punkty dowolnie długo i wybrać dla siebie jeden z wartościowszych prezentów.

 

Do kogo skierowany jest program i jak do niego przystąpić?

„Pomagaj - Korzystaj” to program skierowany do wszystkich współpracujących z CareWork opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech, bez względu na formę zatrudnienia.

 

Do udziału w nim automatycznie kwalifikowane są wszystkie osoby współpracujące z CareWork w dniu 1 stycznia 2020 roku, a także każdy opiekun i każda opiekunka, którzy zdecydują się na pracę z nami w późniejszym terminie – bez żadnych dodatkowych warunków do spełnienia i przez cały czas jego trwania.

 

 

Do pobrania

 

 

Chcesz zdobyć nagrody? Znajdź idealną ofertę i wyjedź do pracy z CareWork!

Skontaktuj się +48 32 336 90 60

 

lub skorzystaj z formularza Wyślij formularz

Zasady programu lojalnościowego 'Pomagaj - Korzystaj'
Zdobywaj nagrody w programie lojalnościowym dla opiekunek w Niemczech
 

„Pomagaj - Korzystaj”, a wcześniejsze edycje programów lojalnościowych"

Współpracujący z nami opiekunowie doskonale wiedzą, że „Pomagaj - Korzystaj” to nie pierwszy program lojalnościowy, który dla Was przygotowaliśmy – edycja 2019 programu „Dziękujemy, że jesteście z CareWork” wciąż obowiązuje i osoby, które rozpoczęły gromadzenie w nim punktów do dnia 30 września 2019 roku, dalej mogą to robić (najpóźniej do 31 sierpnia 2020 roku).

 

Żeby jednak było sprawiedliwie postanowiliśmy, że ta sama osoba nie może otrzymywać nagród w obu programach równocześnie i dlatego wprowadziliśmy poniższe reguły:

Osoby uczestniczące w poprzednim programie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem  programu lojalnościowego „Dziękujemy, że jesteś w CareWork” - edycja 2019.