„DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z CAREWORK”

Kochane opiekunki, drodzy opiekunowie! Za Waszą fantastyczną pracę chcemy Wam podziękować, ale nie tylko dobrym słowem. Tak, jak Wasi podopieczni na co dzień liczą na Waszą pomoc, tak my policzymy, ile pełnych dni spędzacie na zleceniach w Niemczech. Za każdy taki dzień przyznamy Wam 1 punkt. Punkty skrupulatnie będziemy sumować, a te osoby, które zbiorą ich określoną liczbę – nagradzać walizkami renomowanej firmy Ochnik.

 

W jaki sposób naliczane są punkty i jak długo można je gromadzić?

Do czego uprawaniają zebrane punkty?

Czy warto gromadzić punkty w programie lojalnościowym CareWork?

  • Oczywiście tak! Oczywiście warto! Gromadzenie punktów nic nie kosztuje, a zyskać można nie tylko ładne i przydatne, ale też wartościowe nagrody;
  • Jeśli masz jakieś pytania dotyczące programu skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów oraz zapoznaj z zamieszczonym poniżej regulaminem.
Nagroda - walizki Ochnik CareWork

Programy lojalnościowe CareWork

 

Do pobrania:

Regulamin programu lojalnościowego „Dziękujemy, że jesteś w CareWork” - edycja 2018

Regulamin programu lojalnościowego „Dziękujemy, że jesteś w CareWork” - edycja 2019

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.