Odlottowa Wschowa

Akcja „Odlottowa Jazda” sprawiła, że dla Wschowy to lato jest rowerowe. Uczestnicy akcji zbierają kilometry, żeby ich miasto było ładniejsze. Są blisko celu!

 

zespół carework na rowerach  

Aktywne pomaganie

Akcja ma na celu promowanie aktywności sportowej i wspieranie między innymi lokalnych inicjatyw. Udział może wziąć w niej każdy, kto pobierze na swojego smartfona aplikację konkursową i przyłączy się do sportowej rywalizacji. Swoją jazdę na rowerze można dedykować wybranej przez siebie organizacji z listy zgłoszonych do udziału w akcji.

 

Rowerzyści ze Wschowy z dużym entuzjazmem podeszli do projektu. Codziennie organizują wycieczki rowerowe, aby wspólne pokonywać kolejne dystanse, które zbliżają ich do celu – głównej nagrody, czyli 100 tysięcy złotych, które Inkubator Potencjału chce przeznaczyć na upiększenie miasta. Jeździć można oczywiście również bez towarzystwa, w swoim wolnym czasie, do pracy, na zakupy, w całej Polsce. Nie liczy się prędkość, nie liczy się wygląd roweru ani strój, trzeba tylko pamiętać o włączeniu aplikacji i jechać jak najdalej.

CareWork też kręci

W akcji, która połączyła Wschowę uczestniczy również zespół CareWork - i to zespół wyjątkowy, bo złożony z pracowników naszych biur i naszych opiekunów. Niestrudzeni miłośnicy rowerowych przejażdżek, nie patrząc na pogodę, zbierają kilometry i motywują do tego swoich znajomych, sąsiadów i rodzinę – żeby ich wspólne miasto było ładniejsze. Jak widać, nasz zespół dobro i inicjatywę ma we krwi. Pomaga nie tylko w pracy, bo wierzy, że warto działać razem dla szczytnego celu. To wspaniale!

 

opiekunka CareWork na rowerze

 

Wschowa aktualnie prowadzi w rankingu, ale walka jest zacięta! Kumulowanie kilometrów w „Odlottowej Jeździe” trwa do końca września, a nagrody (od 20 do 100 tysięcy złotych) otrzyma pięć projektów. Trzymamy kciuki za kolejne kilometry i życzymy wytrwałości. Wschowo, zwycięstwo jest blisko!

 

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.