Akcja „Odlottowa Jazda” sprawiła, że dla Wschowy to lato jest rowerowe. Uczestnicy akcji zbierają kilometry, żeby ich miasto było ładniejsze. Są blisko celu!
Akcja ma na celu promowanie aktywności sportowej i wspieranie między innymi lokalnych inicjatyw. Udział może wziąć w niej każdy, kto pobierze na swojego smartfona aplikację konkursową i przyłączy się do sportowej rywalizacji. Swoją jazdę na rowerze można dedykować wybranej przez siebie organizacji z listy zgłoszonych do udziału w akcji.
Rowerzyści ze Wschowy z dużym entuzjazmem podeszli do projektu. Codziennie organizują wycieczki rowerowe, aby wspólne pokonywać kolejne dystanse, które zbliżają ich do celu – głównej nagrody, czyli 100 tysięcy złotych, które Inkubator Potencjału chce przeznaczyć na upiększenie miasta. Jeździć można oczywiście również bez towarzystwa, w swoim wolnym czasie, do pracy, na zakupy, w całej Polsce. Nie liczy się prędkość, nie liczy się wygląd roweru ani strój, trzeba tylko pamiętać o włączeniu aplikacji i jechać jak najdalej.
W akcji, która połączyła Wschowę uczestniczy również zespół CareWork - i to zespół wyjątkowy, bo złożony z pracowników naszych biur i naszych opiekunów. Niestrudzeni miłośnicy rowerowych przejażdżek, nie patrząc na pogodę, zbierają kilometry i motywują do tego swoich znajomych, sąsiadów i rodzinę – żeby ich wspólne miasto było ładniejsze. Jak widać, nasz zespół dobro i inicjatywę ma we krwi. Pomaga nie tylko w pracy, bo wierzy, że warto działać razem dla szczytnego celu. To wspaniale!
Wschowa aktualnie prowadzi w rankingu, ale walka jest zacięta! Kumulowanie kilometrów w „Odlottowej Jeździe” trwa do końca września, a nagrody (od 20 do 100 tysięcy złotych) otrzyma pięć projektów. Trzymamy kciuki za kolejne kilometry i życzymy wytrwałości. Wschowo, zwycięstwo jest blisko!
Jagoda Wawrzynowicz
Przez wszystkich nazywana Jagodą, w firmie CareWork pełni rolę dyrektora do spraw rozwoju biznesu. Z branżą opiekuńczą związana jest ponad 20 lat i zna ją od podszewki, gdyż zaczynała jako opiekunka seniorów. W swojej karierze zawodowej zajmowała się także szkoleniem językowym i merytorycznym osób zainteresowanych pracą w opiece, a także organizacją usług opiekuńczych w Polsce. To ostatnie czyni z niej ekspertkę w zakresie faktycznych oraz prawnych różnic pomiędzy opieką w naszym kraju i u naszych zachodnich sąsiadów. O współpracujące z CareWork opiekunki dba także pełniąc funkcję inspektora danych osobowych.