Praca dla opiekunek w Niemczech - Legnica

Szukasz pracy w opiece w Niemczech? Zobacz, co możemy Ci zaoferować w CareWork.

 
Legnica

Praca dla opiekunek w województwie dolnośląskim?

Jeśli szukasz rzetelnego i godnego zaufania partnera, nie musisz szukać dalej. Zapraszamy do podjęcia współpracy z CareWork – firmą opiekuńczą i bezpośrednim pracodawcą dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech. Nie jesteśmy agencją pracy. W pełni odpowiadamy za nasze zobowiązania względem partnerów oraz klientów. Dbamy o dobre warunki pracy i zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do obowiązków. Pracując z nami na co dzień możesz liczyć na wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach. Gwarantujemy legalne zatrudnienie, przewidziane prawem podatki i składki, a także atrakcyjne premie oraz wartościowe szkolenia.

 

Firma CareWork od niemal 15 lat wyznacza standardy branży opiekuńczej. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo i indywidualnie. Chcemy, aby mówiła za nas jakość naszej pracy. Dla nas najważniejszy jest człowiek. Opiekę nad osobami starszymi traktujemy jak misję. Zadowolenie współpracowników stawiamy na pierwszym miejscu.

 

Nasza firma powstała jako odpowiedź na potrzeby ludzi starszych i schorowanych. Ludzi, którym doskwiera samotność i którzy zasługują na godną starość. Dzięki naszej pomocy ostatnia dekada ich życia staje się radośniejsza i prostsza. Mogą oni spędzić ten czas w swoim własnym domu, w otoczeniu znajomych przedmiotów, miejsc i ludzi. Tam, gdzie czują się u siebie i gdzie chcą być. Jeśli i Ty wierzysz w sens opieki domowej, dołącz do nas już dziś.

Korzyści pracy z CareWork?

Program lojalnościowy - CareWork

Premie

 • premia wielkanocna
 • premia wakacyjna
 • premia za polecenie
 • premia bożonarodzeniowa

Rozwój

 • kursy języka niemieckego
 • kursy pierwszej pomocy
 • aplikacja do nauki języka

Szacunek

Dziękujemy, że jesteście z CareWork

 

Szanujemy Twoje zaangażowanie. Im dłużej jesteś z nami, tym więcej możesz zyskać.

Oferty pracy

 • przeglądaj oferty
 • określ swoje wymagania - znajdziemy pracę dla Ciebie

Oferty pracy dla opiekunek w Legnicy

W pracy w opiece w Niemczech ważne jest to co robimy i gdzie to robimy. Szerokie grono klientów CareWork pozwala nam to zapewnić. Mamy oferty pracy m.in. w najpopularniejszych niemieckich landach: Bawarii, Badenii-Wirtembergii, Nadrenii Północnej-Westfalii, Dolnej Saksonii, Hesji i Branderburgii. Poszukujemy zarówno osób z dobrą, jak i komunikatywną znajomością języka. Cześć naszych zleceń wymaga większego, a część niewielkiego doświadczenia. U nas dobierzesz ofertę odpowiadającą Ci pod względem wynagrodzenia, terminu wyjazdu i innych ważnych dla Ciebie cech.

Mamy ofertę dla Ciebie!

Podaj nam swoje oczekiwania,
a my znajdziemy pracę dla Ciebie

 

Wiemy, że praca z dala od domu i przyjaciół może być trudną decyzją. Dlatego rozumiemy, jak istotne jest poznanie wszystkich warunków przyszłego zatrudnienia. W CareWork wysłuchamy Twoich potrzeb. Chcesz opiekować się kobietą lub mężczyzną? Szukasz spokojnego zlecenia bez pracy nocnej? Czynności pielęgnacyjne nie są dla Ciebie barierą? Opisz nam swoje wymarzone miejsce pracy, powiedz, co jest ważne, a co najważniejsze. Postaramy się sprostać Twoim wymaganiom i na pewno potraktujemy je poważnie. Charakteryzuje nas indywidualne i kompleksowe podejście do zleceń. Przed wyjazdem udzielamy szczegółowych informacji. Nic Cię nie zaskoczy.

 

Skontaktuj się +48 61 662 10 81 lub 82

 

lub skorzystaj z naszego formularza Wyślij formularz

Biuro CareWork w Legnicy - pracownik obsługi klienta
Biuro w Legnicy - obsługa Klienta

Przygotuj się
do pracy w Niemczech

Planujesz po raz pierwszy wyjechać do pracy do Niemiec? Skorzystaj z naszego wsparcia.

Oferujemy w100% za darmo:

 

 • kursy języka niemieckiego - od poziomu podstawowego do zaawansowanego
 • kursy pierwszej pomocy przedmedycznej
 • aplikację do nauki języka na smartfonie lub tablecie

 

Myślisz o rozpoczęciu pracy w opiece w Niemczech? Nie wiesz, jak zacząć?

Masz pytania? +48 61 662 10 81 lub 82

1. Wyślij zgłoszenie

Oddzwonimy do Ciebie do 48 godzin

2. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Wybierz ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania dot. lokalizacji, zarobków, zakresu obowiązków

3. Zapoznaj się z dokumentami rekrutacyjnymi

Przygotujemy umowę i odpowiemy na Twoje pytania. Umowę możesz na spokojnie przeczytać w domu

4. Zacznij współpracę z nami

Podpisz umowę i zacznij zarabiać w Euro

Praca w Legnicy dla opiekunek

Legnica odległość do granicy

Legnica położona jest w odległości ok. 100 km od polsko-niemieckiej granicy i jest bardzo dobrze skomunikowana z naszymi zachodnimi sąsiadami. Dla osób wyjeżdżających do pracy do Niemiec to bardzo dobra informacja. Unikają one długich i męczących podróży, do wyboru mają różne środki transportu.

 

Dolnośląska Legnica to miasto, w którym wspólną historię Polski i Niemiec widać na niemal każdym kroku. Mieszkańcy tego regionu uchodzą w Niemczech za pracowników sumiennych, godnych zaufania i radzących sobie w każdej, nawet trudnej sytuacji. Obowiązkowość i odpowiedzialność to ich cechy charakterystyczne, a jeśli poza tym mają w sobie odrobinę empatii – tak potrzebnej w kontaktach z podopiecznymi – praca opiekunki lub opiekuna może stać się nich sposobem na życie.

 

Przedstawiciele CareWork w Legnicy każdego dnia kontaktują się z wieloma osobami, które zastanawiają się, czy praca w opiece w Niemczech jest dla nich dobrym wyborem. Nie mają pewności, czy spełniają wymagania i czy ich umiejętności są wystarczające. Osobom takim najczęściej polecamy krótsze zlecenia, podczas których mogą sprawdzić, czy to praca dla nich. Przede wszystkim jednak osobom poszukującym zatrudnienia w branży opiekuńczej staramy się przekazać najważniejsze – w tej pracy liczy się dobre serce i chęć niesienia pomocy. Doskonale radzą sobie w niej gospodynie domowe, nauczyciele, emeryci i renciści. Wszyscy Ci, którzy potrafią na pierwszym miejscu postawić drugiego człowieka. Zrozumieć jego potrzeby i zadbać o jego dobro.

 

Legniccy przedstawiciele CareWork służą wsparciem nie tylko mieszkańcom tego miasta. Często kontaktują się z nimi także kandydaci do pracy z innych dolnośląskich miast i gmin. Nasi pracownicy organizują wyjazdy do Niemiec dla osób z powiatu złotoryjskiego, jaworskiego, świdnickiego czy lubińskiego. Współpracujemy z mieszkańcami Jeleniej Góry i Wałbrzycha, wspieramy także tych, którzy mieszkają najbliżej polsko-niemieckiej granicy – osoby ze Zgorzelca i okolic.

 

Szukasz pewnego partnera w pracy w opiece? Skontaktuj się z nami już dziś.

Pracownicy CareWork w Legnicy

W naszej codziennej pracy największe znaczenie ma zaufanie i rzetelność. Te dwie cechy pracownicy CareWork wykorzystują na etapie rekrutacji, poszukiwania odpowiednich zleceń oraz w kontaktach z opiekunami. Dzięki naszej wiedzy na temat branży opiekuńczej możesz liczyć na sprawdzone zlecenia i szczegółowe informacje o podopiecznym, sytuacji na miejscu, zakresie obowiązków. Dbamy o komfort pracy opiekunów i opiekunek, znamy potrzeby i wymagania rynku, służymy wsparciem i radą.

 

 

Skontaktuj się z CareWork w Legnicy!

Masz pytania? +48 61 662 10 81 lub 82

 

Opinie o CareWork

Sprawdź, co mówią o współpracy z nami opiekunki. Jesteśmy solidnym pracodawcą.

zobacz wszystkie opinie