Premie dla opiekunek za pracę w Niemczech

Współpracującym z CareWork opiekunkom i opiekunom osób starszych oferujemy nie tylko godne wynagrodzenia, ale także atrakcyjny system premiowania – przekonaj się sam! Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc czy wakacje to czas, w którym szczególnie chcemy być w domu razem ze swoimi najbliższymi. Niestety wiemy też, że osoby starsze w Niemczech potrzebują opieki przez okrągły rok. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy już zadeklarowali, że zostaną u boku swoich podopiecznych w okresie świątecznym oraz wakacyjnym, a niezdecydowanych – zapraszamy do kontaktu. To nie muszą być długie wyjazdy, a korzyści finansowe są wymierne!  W CareWork premiujemy także znajomości! Wierzymy, że tak jak my doceniamy Wasza pracę, tak i Wy uważacie nas za rzetelnego partnera. Jeśli polecacie naszą firmę innym, możecie liczyć na naszą wdzięczność.

Premia Wielkanocna

Podejmując pracę w Niemczech w okresie wielkanocnym możesz zyskać dodatkowe 255 euro brutto, przy kontrakcie obejmującym 30 dni pracy w Niemczech, gwarantujemy wypłatę 200 euro „na rękę”.

 

Warunki otrzymania premii wielkanocnej:

  • Za pracę w każdy z trzech świątecznych dni – Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny – otrzymasz 85 euro brutto premii;
  • Łącznie, za trzy dnia pracy, oferujemy 255 euro brutto premii;
  • "Na rękę" otrzymasz więc aż 200 euro netto (zakładając, że w ramach jednego kontraktu pozostaniesz w pracy w Niemczech przez min. 30 dni).

 

Sprawdź warunki premii wielkanocnej 2020

Premia Wakacyjna

Decydując się na pracę w okresie wakacyjnym możesz zyskać nawet dodatkowe 200 euro netto.

 

Warunki otrzymania pracy wakacyjnej:

  • Wyjedź z nami do pracy w okresie wakacyjnym (od 1 czerwca do 15 września 2020 roku);
  • Przepracuj minimum 90 dni i odbierz aż 200 euro „na rękę”;
  • Przepracuj minimum 60 dni i odbierz 120 euro „na rękę”.

 

Przeczytaj więcej o premiach wakacyjnych.

 

Premia Bożonarodzeniowa

W CareWork każdej osobie, która zdecyduje się wyjechać na zlecenie w okresie świątecznym, gwarantujemy dodatkowe bonusy finansowe:

  • Premię za pracę w Wigilię – 85 euro brutto;
  • Premię za pracę w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – 85 euro brutto za każdy dzień;
  • Premię za pracę w Nowy Rok – 85 euro brutto.
  • Premia świąteczna w CareWork to łącznie aż 340 EUR brutto! Wypłacamy premię bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Premię za pracę  w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia wypłacamy razem z wypłatą za grudzień na początku stycznia, a premię za pracę w Nowy Rok – razem z wypłatą za styczeń na początku lutego.

 

Sprawdź warunki premii bożonarodzeniowej 2020

Premia za polecenie

Poleć CareWork swoim znajomym, a otrzymasz dodatkowe 1000 zł premii „na rękę”.

 

Zachęć do współpracy z nami znajomą lub znajomego i poproś go, aby podczas kontaktu z dowolnym oddziałem CareWork zaznaczył, że chciałby z nami pracować z Twojego polecenia. Jeśli zatrudnimy tę osobę, Tobie przyznamy premię.

 

Pierwszych pozytywnych rezultatów możesz oczekiwać już po 60 dniach pracy osoby z polecenia na zleceniu w Niemczech. W tym okresie zasilimy Twoje konto pierwszą częścią premii za polecenie w łącznej wysokości 600 PLN netto. Jeśli osoba, której nas poleciliście, przepracuje na tym lub innym zleceniu w Niemczech jeszcze 60 dni, Wy otrzymacie 400 PLN netto. Łącznie będzie można cieszyć się premią za polecenie w wysokości 1000 PLN netto!

 

Przeczytaj więcej o premii za polecenie.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.