Premie dla opiekunek za pracę w Niemczech

Chciałabyś więcej zarabiać, ale nie znasz zbyt dobrze niemieckiego? A może chciałbyś doszkolić  swoje umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy? W pracy opiekunki i opiekuna w Niemczech znajomość języka niemieckiego oraz zasad pierwszej pomocy to konieczność. Sprawdź naszą ofertę i korzystaj z darmowych kursów CareWork przeznaczonych zarówno dla nowych, jak i obecnych opiekunów.

Kursy języka niemieckiego

Jeśli posiadasz umiejętności z zakresu opieki nad osobą starszą, ale nie znasz języka, skorzystaj z naszych kursów niemieckiego.

 

Każdy z przygotowywanych przez nas kursów składa się z co najmniej kilkudziesięciu godzin szkoleniowych.

  • Zajęcia prowadzone są przez wykładowców posiadających doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych oraz doskonałą znajomość realiów branży opiekuńczej.
  • Wykorzystujemy autorskie materiały edukacyjne uwzględniające charakter zawodu opiekuńczego.
  • Zapewniamy małe grupy oraz atmosferę sprzyjającą nauce.

Zapytaj o kurs języka niemieckiego w najbliższym oddziale CareWork!

 

Przeczytaj więcej o kursach języka niemieckiego.

Kurs pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy to wyższe kwalifikacje, doceniane przez niemieckie rodziny.

 

Znajomość zasad pierwszej pomocy jest szczególnie istotna w branży opiekuńczej. Dzięki oferowanym przez CareWork szkoleniom dowiecie się, jak zachować się w trudnej sytuacji. Zyskacie także pewność siebie, która w pracy opiekunów bardzo się przydaje.

  • kursy trwają  około 5 godzin,
  • uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty.

 

O datach kolejnych szkoleń będziemy informować na bieżąco, telefonicznie, ze stosownym wyprzedzeniem.

 

Przeczytaj więcej o kursach pierwszej pomocy.

 

Aplikacja do nauki języka niemieckiego

Chcesz się uczyć, ale nie masz czasu, żeby iść na kurs językowy? Skorzystaj z naszej aplikacji językowej i zyskaj wymierne korzyści!

Jeśli jesteś naszym opiekunem i masz smartfon lub tablet z dostępem do internetu, zgłoś się do naszego Działu Rekrutacji (tel. 32 336 90 60). Po potwierdzeniu Twojej tożsamości prześlemy Ci SMS-em link umożliwiający pobranie kursu. Korzystanie z aplikacji przyniesie Ci wymierne korzyści:

  • Po przejściu całego kursu i osiągnięciu maksymalnej sumy 2745 punktów otrzymasz dyplom potwierdzający ukończenie kursu.
  • Po zakończeniu kursu  będziesz mógł ponownie przejść rozmowę oceniającą  znajomość języka niemieckiego, na podstawie której określane będzie Twoje wynagrodzenie za pracę.

 

Przeczytaj więcej o aplikacji do nauki języka niemieckiego dla opiekunów.

 
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.