255 EURO brutto – zgarnij bonus wielkanocny!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Wiele osób marzy o tym, aby spędzić ten wyjątkowy czas w gronie najbliższych, przy świątecznym stole. Dotyczy to także opiekunów i opiekunek osób starszych w Niemczech. Niestety ten specyficzny zawód wymaga poświęceń i zaangażowania także w święta. Aby docenić pracę opiekunów i opiekunek w tym szczególnym czasie w CareWork przygotowaliśmy premię wielkanocną.

Święta w opiece

Decyzja o spędzeniu świąt w pracy nie należy do łatwych. Niestety nie każda rodzina jest w stanie przejąć opiekę nad seniorem w czasie świąt. W takich sytuacjach praca opiekunek i opiekunów jest niezastąpiona. Osoba schorowana i niesamodzielna nie jest w stanie zająć się sobą nawet przez kilka dni. Poza tym nikt nie chce spędzać tego wyjątkowego okresu w roku samotnie. Szczególnie w święta osoby starsze potrzebują towarzystwa. Dlatego opiekunki osób starszych nie raz decydują się na przyjęcie i kontynuowanie zlecenia w Niemczech. Tym samym wykazują się niezwykłą empatią i wrażliwością.

 

Opiekunki i opiekunowie na pewno będą mogli liczyć na wdzięczność podopiecznego oraz jego rodziny. Zdają oni sobie sprawę, że każdy wolałby spędzić ten czas wśród bliskich.

 

W CareWork rozumiemy, że praca w święta to bardziej obowiązek niż przyjemność. Szczególnie doceniamy okazaną troskę i czas poświęcony w tym okresie. Aby umilić przebywanie na zleceniu w Wielkanoc oferujemy miły bonus.

Premia za Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny

Wyjeżdżając do pracy w opiece z firmą CareWork możesz być pewny, że zostaniesz wynagrodzony za pracę w okresie świątecznym. Zasady są proste. Wypłacimy bonus w wysokości 85 EUR brutto za każdy z wymienionych dni:

  • Wielki Piątek (7 kwietnia 2023),
  • Niedzielę Wielkanocną (9 kwietnia 2023),
  • Poniedziałek Wielkanocny (10 kwietnia 2023).

Łącznie premia wyniesie 255 EUR brutto, czyli 200 EUR „na rękę”, jeśli w ramach jednego kontraktu pozostaniesz w pracy w Niemczech przez minimum 30 dni. 

 

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy lub do kontaktu telefonicznego +48 61 662 10 81. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę z premią wielkanocną.

 

Zapoznaj się z zasadami przyznawania premii wielkanocnej.

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'!

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.