Premia świąteczna CareWork – 340 EURO brutto za cztery dni!

Zaopiekuj się osobą starszą w Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok, a Twoje zaangażowanie zostanie docenione. Wypłacimy Ci dodatkowo nawet 260 euro netto! Poznaj proste zasady przyznawania premii świątecznej.

Święta to wyjątkowy czas

Święta to czas, kiedy człowiek otwiera się na drugiego człowieka. Wyjątkowa atmosfera sprzyja serdecznym gestom i sprawia, że chce się być dobrym dla innych. To również okres, kiedy nikt nie powinien być sam. 

 

Niestety nie wszyscy mogą liczyć na obecność swoich krewnych i znajomych w okresie świąteczno-noworocznym. Szczególnie dotyka to osoby starsze i niesamodzielne, które zarówno na co dzień, jak i w święta potrzebują nie tylko towarzystwa i rodzinnego ciepła, ale także konkretnej i stałej pomocy. Niestety ich bliscy nie zawsze mogą lub potrafią przejąć obowiązki opiekuńcze nawet na tych kilka dni. Właśnie dlatego praca opiekunów osób starszych jest tak ważna i potrzebna – przez cały rok.

Święta w opiece

Wiemy, że decyzja o spędzeniu świąt w pracy nie jest łatwa i nie każdy opiekun chce ją co roku podejmować. Wiemy też, że  jest to rodzaj poświęcenia, który należy docenić. Dlatego, jeśli możesz otoczyć w święta osobę niesamodzielną troską, zadbać o jej podstawowe potrzeby i podarować jej swój czas i uśmiech, nagrodzimy Cię dodatkową premią

 

Wyjedź z nami do pracy w opiece w Niemczech, zostań na czas świąt. Poza wdzięcznością seniora czeka na Ciebie dodatkowe 340 euro brutto! Świąteczny dodatek do wynagrodzenia za Twoje zaangażowanie wypłacimy w oparciu o jasne i uczciwe reguły.

 

Zasady przyznawania premii świątecznej CareWork

Warunki premii są proste. Zarobisz dodatkowe 85 EURO brutto za każdy z wymienionych dni:

  • Wigilia (24 grudnia 2021),
  • pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia 2021),
  • drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia 2021),
  • Nowy Rok (1 stycznia 2022).

Dodatek naliczany jest za każdy dzień osobno. Łącznie czeka na Ciebie aż 340 EURO brutto, czyli 260 EURO „na rękę”, jeśli w ramach jednego kontraktu pozostaniesz w pracy w Niemczech przez minimum 30 dni. 

 

Premia za pracę w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia zostanie doliczona do wynagrodzenia za grudzień i wypłacona na początku stycznia. Premię za pracę w Nowy Rok otrzymasz razem z wypłatą za styczeń na początku lutego.

Praca w opiece na święta

Jeśli myślisz o pracy w opiece na święta, zobacz nasze oferty lub zadzwoń na numer +48 61 662 10 81, a my znajdziemy dla Ciebie sprawdzone zlecenie. Możesz liczyć na atrakcyjne zarobki i skorzystać z premii świątecznej bez względu na to, czy jesteś stałym współpracownikiem CareWork, czy jeszcze nie wyjeżdżałeś z nami do pracy w opiece w Niemczech.


Przeczytaj zasady premii świątecznej w CareWork.

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.