Premia wielkanocna CareWork – 255 EUR brutto za trzy dni!

Zaopiekuj się seniorem w czasie świąt wielkanocnych. Za pracę w Wielki Piątek, Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocy otrzymasz po 85 EUR brutto. Łącznie, za trzy dni pracy, oferujemy 255 EUR brutto. Sprawdź proste zasady przyznawania premii.

Pomoc seniorom potrzebna przez cały rok

Opiekunowie osób starszych udowadniają swoją pracą, że wiara w drugiego człowieka ma sens, że można być dobrym i serdecznym dla innych. Potrafią dbać o osoby starsze i rozumieją ich potrzeby. To dzięki nim podopieczni mogą bezpiecznie spędzać jesień życia w swoich domach, a ich bliscy mogą być spokojni zostawiając swoich rodziców lub dziadków pod dobrą opieką.

Praca ważna i potrzebna przez cały rok. Niestety nie można zaplanować przerwy od starości ani od choroby, a rodziny seniorów nie zawsze są w stanie przejąć opiekę na okres świąt. Większość podopiecznych nie jest w stanie na co dzień samodzielnie funkcjonować i wykonywać nawet tych zwykłych, z pozoru prostych, czynności. Dla nich obecność opiekuna w domu oznacza nie tylko towarzystwo, ale bardzo konkretne i przede wszystkim niezbędne wsparcie.

Wielkanoc w opiece w Niemczech

Wielkanoc to czas wzajemnej życzliwości, dodawania innym otuchy. Osoby starsze, szczególnie te samotne, są wdzięczne za okazane im dobro i poświęcony czas. Szczerze doceniają troskliwą opiekę. Uznanie ze strony podopiecznych to jednak nie wszystko. Wiemy, że opieka nad osobami starszymi i niesamodzielnymi to niełatwe zadanie, a spędzanie Wielkanocy poza własnym domem, w pracy jest wyrzeczeniem. Właśnie dlatego osoby, które zdecydują się na zlecenie obejmujące Święta Wielkanocne, mogą liczyć na atrakcyjną premię.

 

Na opiekunów, którzy będą pracować w Wielki Piątek, Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocy czeka dodatkowe 255 EUR brutto, czyli 85 EUR brutto za każdy z tych dni.

Zasady przyznawania premii wielkanocnej 2022

Zasady są jasne – dodatkowe 85 EUR brutto za:

  • Wielki Piątek (15 kwietnia 2022),
  • Niedzielę Wielkanocną (17 kwietnia 2022),
  • Poniedziałek Wielkanocny (18 kwietnia 2022).

Dodatek naliczany jest za każdy dzień. Łączna premia za pracę w tym czasie, czyli w każdy z tych trzech dni to 255 EUR brutto. To nawet 200 EUR „na rękę” przy kontrakcie na minimum 30 dni. 

 

Przeczytaj zasady premii świątecznej w CareWork.

Praca w opiece na Wielkanoc

Szukasz pracy na Wielkanoc? Jesteś stałym współpracownikiem CareWork? A może nie wyjeżdżałeś jeszcze z nami do pracy w opiece w Niemczech? Sprawdź nasze ogłoszenia lub zadzwoń na numer +48 61 662 10 81. Znajdziemy dla Ciebie ofertę z premią wielkanocną!

 

 

Premia świąteczna CareWork

Skorzystaj z premii za pracę w Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia i Nowy Rok! Czeka na Ciebie 300 euro netto dodatkowego wynagrodzenia. Szczegóły w biurach CareWork i na naszej stronie internetowej.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.