Premia letnia w CareWork

Wakacje to tradycyjnie pora odpoczynku i relaksu. Wiele opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech chce w tym okresie spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi, pobyć w rodzinnych stronach, załatwić sprawy odkładane nieraz od kilku miesięcy.

 

Z drugiej strony wakacje to także czas wzmożonych podróży zarobkowych. Pracy na lato poszukują nie tylko studenci czy nauczyciele, ale także osoby, które chcą skorzystać z licznych i atrakcyjnych wakacyjnych ofert. Zarobić więcej w krótszym czasie, aby podreperować swój budżet, wykorzystać pieniądze na drobne przyjemności lub wyjechać na wymarzone wczasy późniejszym okresie.

Praca na wakacje – opiekunka w Niemczech

Nie inaczej jest w branży opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Z jednej strony stałe, doświadczone opiekunki chcą w tym czasie złapać oddech i odpocząć na dłuższym urlopie, z drugiej, swoich sił w zawodzenie próbują osoby młodsze, początkujące, które na krótszej wymianie chcą sprawdzić, czy opieka nad seniorami to zawód dla nich.

 

Bez względu na to, w której z tych grup jesteś, w CareWork doceniamy Twoją pracę i jeśli zdecydujesz się wyjechać na wakacyjne zlecenie, mamy dla Ciebie premię letnią.

Zasady bonusu wakacyjnego CareWork

Opiekunkom i opiekunom, którzy zdecydują się na wyjazd do Niemiec w okresie letnim, oferujemy premię za pracę w wakacje w wysokości 150 lub nawet 250 EUR „na rękę”.

 

Aby uzyskać premię 150 EUR netto wystarczy:

  • wyjechać z CareWork do pracy w opiece w Niemczech pomiędzy 1 czerwca a 30 września 2022 roku;
  • świadczyć usługi opiekuńcze przez co najmniej 60 dni kalendarzowych – z zastrzeżeniem, że jedna z wakacyjnych umów zleceń obejmować musi minimum 35 dni pracy w Niemczech.

Żeby zyskać 250 EUR netto letniego bonusu trzeba:

  • pracować z CareWork w opiece w Niemczech przez minimum 90 dni kalendarzowych, przepadających pomiędzy 1 czerwca a 30 września 2022 roku;
  • podpisać z nami co najmniej jedną umowę zlecenie na świadczenie usług opiekuńczych w Niemczech, która zakładać będzie 35 dni nieprzerwanej pracy.

Jak widać, w CareWork stawiamy na jasne zasady, a nasze umowy nie posiadają „gwiazdek” ani drobnego druku. Jeśli spełnisz powyższe warunki, na Twoje konto wpłyną dodatkowe pieniądze, wypłacone łącznie z należnym wynagrodzeniem wynikającym z głównej umowy zlecenia (przelew nastąpi najpóźniej w ostatnim ustalonym w niej terminie płatności). Co ważne, jedna osoba otrzymać może tylko jedną premię – w zależności od długości pracy 150 lub 250 EUR.

 

Premia za pracę w wakacje przysługuje zarówno opiekunom, którzy obecnie pracują z CareWork, jak i tym, którzy współpracowali z nami w przeszłości lub jeszcze nigdy nie wyjeżdżali z naszą firmą do pracy w opiece w Niemczech.

 

Wszystkie szczegóły o premii za pracę w wakacje znajdziesz w regulaminie.

 

Premia to nie wszystko!

Czy wiesz, że współpracując z CareWork możesz uczestniczyć w wyjątkowym programie lojalnościowym „Pomagaj - Korzystaj”? Jeśli nie, to spieszymy z wyjaśnieniami, że program ten pozwala na zdobywania punktów za pracę w Niemczech, pracę w Polsce oraz rozwijanie swoich umiejętności, a następnie wymienianie ich na atrakcyjne nagrody z katalogu CareWork.

 

Co więcej, w okresie letnim oferujemy dodatkowe punkty, a więc szybszą możliwość uzyskania wymarzonej nagrody! W naszym programie otrzymasz:

  • 30 punktów za przepracowanie co najmniej 30 dni w okresie wakacji (od 1 czerwca do 30 września 2022 roku) lub
  • 50 punktów za przepracowanie co najmniej 50 dni w okresie wakacji (od 1 czerwca do 30 września 2022 roku).

Sprawdź nasze oferty pracy!

Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy w wakacje lub podjąłeś już decyzję o pracy w opiece i szukasz zlecenia, skontaktuj się z CareWork! Na pewno znajdziemy dla Ciebie ciekawą ofertę!

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'!

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.