Wróć do nas…

Czy wiedzieliście, że w popularnym przysłowiu „Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki” wcale nie chodzi o to, żeby nie robić dwa razy tego samego? Ta sentencja mówi nam, że z czasem zmieniamy się My i rzeka, nie wejdziemy do niej drugi raz, gdyż nie jest ona już tą samą płynącą wodą. W CareWork stoimy na stanowisku, że powroty mogą być przyjemne!

Premiujemy powroty

Aby uprzyjemnić je jeszcze bardziej przygotowaliśmy dla Was specjalną premię – aż 100 EUR netto dodatkowego wynagrodzenia! Bonus otrzymać mogą osoby, które już kiedyś współpracowały z CareWork, ale z różnych powodów współpracę zakończyły. Na przywitanie po czasie rozłąki, oferujemy Wam skorzystanie z akcji „Premiujemy powroty”. Aby zdobyć premię trzeba spełnić kilka warunków, piszemy o nich poniżej.

Kto może otrzymać premię?

Jak to często bywa, specjalne oferty nie są dla wszystkich… Nasza akcja skierowana jest do osób uprawnionych, które łącznie spełniają następujące warunki:

  • kiedykolwiek – byle przed 1 stycznia 2022 roku – współpracowały z CareWork, to znaczy, mogą pochwalić się posiadaniem w przeszłości umowy lub umów z nami;
  • wspomniana powyżej umowa (lub umowy) dotyczyły świadczenie usług opiekuńczych na terenie Niemiec, czyli opieki nad osobami starszymi u naszych zachodnich sąsiadów;
  • praca w opiece na terenie Niemiec trwała co najmniej 60 dni;
  • opiekunka lub opiekun nie współpracowała z CareWork w 2022 roku.

Jeśli po przeczytaniu powyższych warunków wiesz, że mowa właśnie o Tobie – mamy już za sobą połowę drogi do celu! Teraz pozostaje już tylko część druga, koniecznie czytaj dalej.

Co zrobić, aby otrzymać premię?

Osoby, które spełniają opisane w poprzedniej części tekstu warunki, czyli są uprawnionymi do otrzymania premii, mają przed sobą tylko jeden krok do dodatkowego zarobku. Opiekunki i opiekunowie powinni:

  • wyjechać z nami do pracy w opiece w Niemczech na co najmniej 45 dni (nieprzerwanie) w terminie pomiędzy 1 czerwca a 30 września 2022 roku.

Oznacza to, że masz aż cztery miesiące, spośród których jedynie 45 dni musisz przeznaczyć na pracę z CareWork, aby zyskać aż 100 EUR premii „na rękę”.

Dobra informacja!

Na koniec mamy dla Was jeszcze jedną pozytywną niespodziankę. Skorzystanie z akcji „Premiujemy powroty” nie wyklucza możliwości otrzymania premii za pracę w wakacje. Możesz więc zarobić nie tylko dodatkowe 100 EUR netto, ale 250 EUR (za pracę przez co najmniej 60 dni kalendarzowych) lub 350 EUR, jeśli zdecydujesz się wyjechać na 90 dni.

Szczegółowe informacje o premii za pracę w wakacje już wkrótce na naszej stronie internetowej, a już teraz o więcej konkretów możesz pytać naszych pracowników.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych akcji i zapoznania się z regulaminem akcji „Premiujemy powroty”!

 

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.