Zapraszamy na grudniowe spotkanie przy kawie!

Niezmiernie nam miło, że nasze dotychczasowe spotkania przy kawie, cieszyły się dużym zainteresowaniem. W grudniu przygotowaliśmy dla Was spotkanie pełne świątecznego klimatu. Spotkanie przy kawie to doskonały pretekst do oderwania się od przedświątecznych obowiązków i pozwolenia sobie na chwilę relaksu. Serdecznie zapraszamy wszystkich – nie tylko opiekunów CareWork, na ostatnie spotkanie w tym roku.

„Hoł hoł Mikołaj!”

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie pod hasłem „Hoł hoł Mikołaj”. To nie tylko okazja do wspólnego delektowania się aromatyczną kawą, ale również czas, aby zanurzyć się w świąteczny nastrój poprzez rozmowy i ozdabianie pierników.

 

Przedświąteczne spotkanie przy kawie to doskonała sposobność do dzielenia się świątecznymi planami, tradycjami i wspomnieniami ze spędzenia Bożego Narodzenia w pracy w opiece. Podczas spotkania wspólnie ozdobimy pierniki, a także zrobimy wspólne zdjęcie w fotobudce.

 

Data: 06.12.2023

Godzina: 13:00 – 15:00

Miejsce: CareWork w Gliwicach, ul. Dolnych Wałów 9

Zapisy

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do zapisów! Już dziś prosimy o kontakt z panią Anią, tel. 668 224 060.

 

Dołącz do nas, aby razem celebrować świąteczny czas. Niech to będzie spotkanie pełne ciepła i magii świąt!

 

Zapraszamy!

 

Premia wielkanocna w CareWork - nawet 200 euro netto!

Planujesz wyjechać do pracy na Wielkanoc? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto więcej! Szczegóły w naszych biurach. Polecamy!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami