Ambasadorki i Ambasadorowie Marki CareWork

Opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech podziękowania należą się przez cały rok. Grudzień to jednak dla nas czas szczególny. Nie tylko ze względu na zbliżające się święta, ale także dlatego, że tradycyjnie w tym czasie przyznajemy tytuł Ambasadora marki CareWork.

Złote i srebrne koniczynki CareWorka

Praca w charakterze opiekunki seniora wymaga wiele zaangażowania, wiele trudu, wiele serca. Cześć osób nie potrafi podołać obowiązkom opiekunów i trudno ich za to obwiniać. Tym bardziej doceniać trzeba kobiety i mężczyzn, którzy pomimo wyzwań, wciąż gwarantują swoje wsparcie osobom starszym.

 

Z naszą firmą związanych jest szereg osób pracujących w opiece od wielu lat – wyjeżdżających do Niemiec regularnie, częściej lub trochę rzadziej. Wszyscy oni dają podopiecznym cząstkę siebie. Wspierają ich w trudach dnia codziennego, nieraz służą pomocą do samego końca. Ich zaangażowanie wymaga docenienia, a my jesteśmy z nich dumni. Osoby takie nie tylko bowiem wykonują swoją pracę, ale także reprezentują naszą firmę w Niemczech – przed klientami, podopiecznymi i ich bliskimi.

 

Aby podziękować opiekunkom i opiekunom, którzy na dłużej związali się z CareWork, raz w roku, zawsze w grudniu, przyznajemy im tytuł Ambasadora Marki CareWork, a wraz z nim wręczamy Certyfikaty Złotej lub Srebrnej Koniczynki CareWork i oczywiście mały upominek – złotą lub srebrną koniczynkę w postaci zawieszki lub przypinki.

 

Ambasadorowie Marki to osoby, które nie tylko długo, ale także wzorowo wypełniają obowiązki opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech. To najlepsze i najlepsi z nas, osoby, które z dumą nazywać możemy nie tylko pracownikami, ale także przyjaciółmi.

Z serca dziękujemy!

 

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'!

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.