Tak, przede wszystkim są to premie za pracę w wakacje oraz święta. Podejmując pracę w Niemczech w okresie wielkanocnym możesz zyskać dodatkowe 255 euro brutto, za pracę w trzy świąteczne dni – Wielki Piątek, niedzielę i poniedziałek wielkanocny. Ponadto każdej osobie, która zdecyduje się wyjechać na zlecenie w okresie bożonarodzeniowym, gwarantujemy dodatkowe bonusy finansowe – po 85 euro brutto za pracę w Wigilię, pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok, czyli łącznie 340 EUR brutto. Obie premie świąteczne (wielkanocna i bożonarodzeniowa) są częścią naszej umowy z opiekunką.

 

Dodatkowo w każdym roku oferujemy premię za pracę w wakacje. Jej wysokość i warunki są zmienne. Ostatnio opiekunka mogła otrzymać premię w wysokości 150 euro netto – za 60 dni pracy w okresie od 1 czerwca do 30 września lub 250 euro netto – za 90 dni pracy w tym samym przedziale czasowym. W obu przypadkach jedna z umów musiała obejmować co najmniej 35 dni pracy w Niemczech.

 

Stale współpracującym z nami opiekunkom, które chcę dodatkowo zarobić, oferujemy także możliwość skorzystania z programu poleceń. Twoje zarobki wzrosną, jeśli osoba polecona do pracy wyjedzie na zlecenie w Niemczech na co najmniej 60 dni.

 

Premia świąteczna CareWork

Skorzystaj z premii za pracę w Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia i Nowy Rok! Czeka na Ciebie 300 euro netto dodatkowego wynagrodzenia. Szczegóły w biurach CareWork i na naszej stronie internetowej.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.