Działamy zgodnie z przepisami unijnymi w zakresie oddelegowania do pracy w Niemczech. W trakcie pobytu w Polsce opiekunowie są nadal ubezpieczeni, ponieważ wykonują pracę naprzemienną na naszą rzecz zgodnie z umową. Książeczek zdrowia nie wydaje się od czasu wprowadzenia Elektronicznej Weryfikacji Uprawnień Świadczeniobiorcy (tzw. sytemu eWUŚ). Nie musisz udowadniać, że jesteś ubezpieczony/ubezpieczona – jednostka medyczna udzielająca pomocy na podstawie numeru PESEL sama musi sprawdzać, czy jesteś uprawniony do bezpłatnej opieki zdrowotnej.

 

Premia wielkanocna

Już dziś zapytaj o naszą premię za pracę w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.