Wszyscy współpracujący z nami opiekunowie są ubezpieczeni w polskim systemie ubezpieczenia społecznego. Na terenie RFN przysługują im takie same bezpłatne świadczenia, jak obywatelom Niemiec. Kartę EKUZ otrzymują na okres 1 roku od dnia zawarcia z nami umowy. Procedura poświadczenia formularza A1 w ZUS, który jest niezbędny do złożenia wniosku o kartę EKUZ, trwa do kilku tygodni. Brak karty EKUZ przy sobie nie oznacza, że nie można korzystać z bezpłatnej opieki medycznej w Niemczech. W nagłych przypadkach stosuje się certyfikat tymczasowy zastępujący kartę EKUZ.

 

Premia wielkanocna w CareWork - nawet 200 euro netto!

Planujesz wyjechać do pracy na Wielkanoc? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto więcej! Szczegóły w naszych biurach. Polecamy!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami