Tak. Już na etapie rekrutacji pytamy, w jakim terminie kandydat chce podjąć pracę i na jak długo. Osoby, z którymi podpisujemy umowy, określają swoją dyspozycyjność, a my staramy się dopasować oferty pracy. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania naszych współpracowników. Proponowane zlecenia wynikają przede wszystkim z możliwości rynku pracy, a więc zależą również od terminów określonych przez klientów.

 

Premia wielkanocna

Już dziś zapytaj o naszą premię za pracę w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.