Niestety, oferty pracy bez znajomości języka niemieckiego zdarzają się rzadko. Łatwiej zdobyć pracę, jeżeli opanuje się język w stopniu podstawowym. Dodatkowo znajomość języka niesie za sobą szereg wymiernych korzyści (np. wyższe wynagrodzenie). Nie oznacza to jednak, że oferty bez języka nie pojawiają się wcale. Musisz jednak liczyć się z dłuższym okresem oczekiwania na propozycję pracy. Ofertę bez języka najłatwiej znaleźć w tych okresach, kiedy stali opiekunowie chcą skorzystać z urlopu, czyli w wakacje lub święta. Atutem dla osób bez języka będzie rozpoczęcie nauki lub umiejętność korzystania z translatora.

 

Jeśli nie znasz języka niemieckiego, zgłoś się do nas i zapytaj o kurs językowy. Pomożemy Ci w nauce! Oferujemy zarówno stacjonarne kursy doszkalające, jak i możliwość bezpłatnego korzystania z kompleksowego kursu do nauki on-line.

 

Premia wielkanocna w CareWork - nawet 200 euro netto!

Planujesz wyjechać do pracy na Wielkanoc? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto więcej! Szczegóły w naszych biurach. Polecamy!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami