Wynagrodzenie zależy głównie od stopnia trudności zlecenia oraz znajomości języka niemieckiego. Najniższe oferowane przez nas stawki miesięczne „na rękę” wynoszą 1500 euro. Osoby wybierające trudniejsze zlecenia oraz z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego mogą liczyć na wyższe zarobki, nawet 1900 euro miesięcznie.

 

Dodatkową możliwością oferowaną przez CareWork jest kontrakt w oparciu o własną działalność gospodarczą – Gewerbe. Jeśli wybierasz pracę na niemieckich warunkach możesz zarobić nawet 2200 euro.

 

Premia wielkanocna w CareWork - nawet 200 euro netto!

Planujesz wyjechać do pracy na Wielkanoc? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto więcej! Szczegóły w naszych biurach. Polecamy!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami