Najszybciej na pracę, jako opiekun osoby starszej w Niemczech, mogą liczyć osoby znające w stopniu średnim i dobrym język niemiecki oraz niemające przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego rodzaju pracy. Ważne są dla nas doświadczenie i umiejętności opiekunki, jednak niemieckie rodziny na pierwszym miejscu wśród kryteriów doboru stawiają stopień znajomości języka niemieckiego. Dlatego, jeżeli znasz język niemiecki w stopniu co najmniej średnim, masz duże szanse na znalezienie odpowiedniej dla siebie pracy. Zapewniamy, że zgłoszenia wszystkich kandydatów rejestrujemy w bazie danych i starannie monitorujemy je pod kątem doboru ofert pracy zgodnych z oczekiwaniami opiekunów. Jeżeli mamy dopasowane oferty, przedstawiamy je niezwłocznie – nawet w dniu zgłoszenia się kandydata do pracy.

 

Premia świąteczna CareWork

Skorzystaj z premii za pracę w Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia i Nowy Rok! Czeka na Ciebie 300 euro netto dodatkowego wynagrodzenia. Szczegóły w biurach CareWork i na naszej stronie internetowej.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.