Dodatkowe 340 EURO brutto za 4 dni pracy!

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Wiele osób marzy, aby spędzić go w gronie rodziny, przy wspólnym świątecznym stole. Dotyczy to także opiekunów i opiekunek osób starszych w Niemczech. Ta praca to jednak nie zwykły zawód, nieraz wymaga ona wiele empatii, która pozwoli nam zrozumieć potrzeby innych – naszych podopiecznych.

Drugi człowiek

Jedną z najważniejszych potrzeb osób starszych jest ciągła obecność drugiego człowieka. Jest to niestety nie tylko potrzeba, ale wręcz konieczność. Osoby w podeszłym wieku, niesamodzielne lub niepełnosprawne nie mogą zostać same na czas świąt. Nie zawsze także mają rodzinę, która może przejąć obowiązki opiekuńcze w okresie bożonarodzeniowym. Dla profesjonalnych opiekunów osób starszych jest to szczególne wyzwanie. Każdy z nich staje przed decyzją – wracać do domu czy zostać z podopiecznym. Każdą także decyzję na pewno trzeba uszanować i zrozumieć. Jeśli jednak zdecydujesz się na pracę w święta, oferujemy Ci premię za Twoje poświęcenie.

Bożenarodzeniowy bonus

W CareWork stawiamy na proste zasady i uczciwe warunki. Jeśli wyjedziesz z nami do pracy w opiece w Niemczech w okresie świątecznym otrzymasz 85 EURO brutto za każdy z czterech świątecznych dni – Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Łącznie możesz liczyć na 340 EURO brutto, a to tylko bonus, doliczany ekstra do Twojego umownego wynagrodzenia.

 

Do skorzystania z premii zapraszamy zarówno naszych stałych współpracowników, jak i osoby, które jeszcze nie wyjeżdżały z nami do pracy w opiece w Niemczech. Może te kilka dni pozwoli Wam podreperować rodzinny budżet i sprawić sobie lub bliskim wymarzony prezent? Bez względu na to, jak wydacie Waszą świąteczną premię, jedno jest pewne – uśmiech osoby starszej, która dzięki Wam nie pozostanie samotna w święta, będzie wyjątkową rekompensatą.

Sprawdź nasze oferty pracy!

Jeśli już teraz wiesz, że chcesz wyjechać do opieki w okresie świątecznym, sprawdź nasze oferty (praca opieka niemcy oferty) lub skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów! Na pewno znajdziemy dla Ciebie ciekawe zlecenie z atrakcyjną premią:

  • 85 EURO brutto za pracę w Wigilię (24 grudnia 2019);
  • 85 EURO brutto za pracę w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia 2019);
  • 85 EURO brutto za pracę w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia 2019);
  • 85 EURO brutto za pracę w Nowy Rok (1 stycznia 2020).

Łącznie czeka na Ciebie aż 340 EURO brutto! Premia naliczana jest osobno za każdy z wymienionych dni.

 

P.S. Na koniec mała zapowiedź. Od przyszłego roku mamy dla Was niespodziankę. Skorzystają z niej już te osoby, które pracować będę z nami w dniu 1 stycznia 2020 roku. Szczegóły wkrótce!

 

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Letnia premia w CareWork!

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto dodatkowej premii! Szczegóły w naszych biurach - polecamy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.