Premia za pracę w święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok

Święta to szczególny czas. Łączy w sobie refleksję oraz radość. Choć wydawać może się, że w tym okresie świat wokół nas się zatrzymuje, niestety nie dotyczy to starości. Osoby starsze i niesamodzielne wciąż potrzebują wsparcia i pomocy, które nie zawsze zaoferować może najbliższa rodzina. Właśnie dlatego także w święta opiekunki i opiekunowie osób starszych są niezbędnie potrzebni. Ich obecność nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo seniorów, ale także daje im szansę na prawdziwe święta – w atmosferze wzajemnej troski oraz bez samotności. Boże Narodzenie to bowiem czas, kiedy nikt nie powinien być sam.

Praca w święta

W CareWork rozumiemy, że decyzja o pracy w okresie świąt nie należy do łatwych. Jest to ogromne wyrzeczenie, które jednak jest niesamowicie ważne i potrzebne. Doceniamy to poświęcenie i nagradzamy je w bardzo konkretny i namacalny sposób – specjalną premią za pracę w Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

 

Co więcej, w tym roku szczególnie docenić chcemy te opiekunki i tych opiekunów, którzy współpracują z nami już od jakiegoś czasu. Właśnie dlatego stałym współpracownikom CareWork oferujemy dodatkową premię w wysokości 100 EUR netto.

 

Oba świąteczne dodatki wypłacamy w oparciu o jasne i przejrzyste reguły. Przeczytasz o nich poniżej.

 

 

Zasady przyznawania premii świątecznej CareWork

Warunki uzyskania premii są bardzo proste. Każda osoba, która zdecyduje się na pracę w tym szczególnym czasie otrzyma:

  • 85 EURO brutto za pracę w Wigilię (24 grudnia 2022),
  • 85 EURO brutto za pracę w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia 2022),
  • 85 EURO brutto za pracę w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia 2022),
  • 85 EURO brutto za pracę w Nowy Rok (1 stycznia 2023).

Dodatek naliczany jest za każdy dzień osobno. Łącznie czeka na Ciebie aż 340 EURO brutto, czyli 300 EURO „na rękę”, jeśli w ramach jednego kontraktu pozostaniesz w pracy w Niemczech przez minimum 30 dni. 

 

Premia za pracę w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia zostanie doliczona do wynagrodzenia za grudzień i wypłacona na początku stycznia. Premię za pracę w Nowy Rok otrzymasz razem z wypłatą za styczeń na początku lutego.

 

Dodatek w wysokości 85 EURO brutto przysługuje każdej osobie – zarówno nowym opiekunkom i opiekunom, jak i naszym stałym współpracownikom, ale…

Ekstra premia dla stałych współpracowników CareWork

Osobom, które współpracują z nami już jakiś czas, chcemy w tym roku zaoferować dodatek specjalny w wysokości 100 EURO netto!

 

Ekstra premia dla stałych współpracowników CareWork przysługuje osobom, które:

  • pracują z nami nieprzerwanie od co najmniej 1 grudnia 2021 roku;
  • w tym czasie przynajmniej raz wyjechały do pracy w opiece w Niemczech;
  • na świadczeniu usług opiekuńczych spędziły minimum 60 dni.

Aby uzyskać specjalny dodatek za pracę w święta nasi stali współpracownicy powinni:

  • wyjechać z nami do pracy w opiece pomiędzy 15 listopada 2022 roku a 15 lutego 2023 roku;
  • pracować w Niemczech co najmniej 45 dni – w tym obowiązkowo 24, 25 i 26 grudnia 2022 roku oraz 1 stycznia 2023 roku.

Po spełnieniu tych kilku prostych reguł każdy z naszych stałych współpracowników otrzyma nie tylko  300 EURO netto „standardowej” premii za pracę w święta, ale także ekstra dodatek w wysokości 100 EUR netto.

 

Łącznie, za pracę w cztery świąteczne dni, stali współpracownicy CareWork mogą otrzymać premię w wysokości aż 400 EURO „na rękę”!

Święta w opiece z CareWork

Osoby zainteresowane pracą w okresie świątecznym serdecznie zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy lub do kontaktu! Na pewno znajdziemy dla Ciebie dobrą ofertę, a dodatkowa premia osłodzi ten czas.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej przeczytaj zasady premii świątecznej w CareWork oraz regulamin dodatku dla stałych współpracowników.

 

Premia świąteczna CareWork

Skorzystaj z premii za pracę w Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia i Nowy Rok! Czeka na Ciebie 300 euro netto dodatkowego wynagrodzenia. Szczegóły w biurach CareWork i na naszej stronie internetowej.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.