Nowa premia za polecenie w CareWork!

Zamieniamy zasady – na lepsze. Już teraz premia za polecenie opiekunki lub klienta jest wyższa i otrzymasz ją szybciej. Jesteś Ambasadorem marki CareWork? Możesz liczyć na jeszcze większą premię! Sprawdź szczegóły.

Poleć nam opiekunkę lub klienta

Firma CareWork od dawna stawia na rozwój, zarówno swoich pracowników, jak i własny. Nasz wzrost chcemy opierać na gronie zaangażowanych i zaufanych pracowników. Dokładnie takich, jak współpracujące z nami opiekunki i opiekunowie. Aby było nas jeszcze więcej, zmieniamy zasady premii za polecenie – zarówno opiekunki lub opiekuna, jak i klienta.

 

Osobę zainteresowaną pracą z nami lub osobę, która poszukuje opieki na terenie Niemiec, polecić może nam każda aktualnie współpracująca z nami osoba – bez względu na to, czy jej umowa obejmuje świadczenie usług opiekuńczych na terenie Niemiec, czy też dotyczy pracy w Polsce.

Kogo można polecić?

Do współpracy z firmą CareWork w charakterze opiekunki lub opiekuna polecić można osobę, która wcześniej z nami nie pracowała. Osoba taka musi wyrazić zgodę na udział w standardowym procesie rekrutacji oraz oczywiście chęć do podjęcia pracy na terenie Niemiec. Ważne jest także to, aby w momencie zgłoszenia osoba polecana wskazała, w sposób umożliwiający identyfikację, osobę, która ją poleca.

 

Poza opiekunką czy opiekunem polecić można nam także klienta, czyli osobę, która jest zainteresowana zatrudnieniem opiekunki osoby starszej w Niemczech – bez względu na to, czy dla samego siebie, czy też dla kogoś bliskiego. Tutaj także istotne jest to, aby klient wskazał, z czyjego polecenia zgłasza się do CareWork.

Ile wynosi premia za polecenie?

W naszej firmie chcemy szczególnie doceniać opiekunki i opiekunów, którzy współpracują z CareWork od dawna. Od ładnych paru lat wręczamy im złote lub srebrne koniczynki i nadajemy tytuł „Ambasadora/Ambasadorki marki CareWork”. Teraz chcemy zaproponować także wyższą premię za polecenie.

 

Dlatego:

  • premia za skuteczne polecenie opiekunki/opiekuna lub klienta, dla „Ambasadorki/Ambasadora marki CareWork”, wynosi 300 EUR netto;
  • premia za skuteczne polecenie opiekunki/opiekuna lub klienta, dla wszystkich pozostałych naszych współpracowników, wynosi 250 EUR netto.

Co oznacza skuteczne polecenie?

Oby otrzymać premię za polecenie – w wysokości 250 lub 300 EUR netto – nasze polecenie musi być skuteczne, co oznacza, że:

  • polecona opiekunka lub polecony opiekun podpisze z CareWork umowę (jedną lub więcej niż jedną) o świadczenie usług opiekuńczych na terenie Niemiec i przepracuje co najmniej 60 dni, a w odniesieniu do jej pracy nie złożona zostanie zasadna reklamacja;
  • polecony klient zawrze z firmą CareWork umowę obejmującą świadczenie opieki domowej na jego rzecz lub na rzecz osoby trzeciej, która potrwa co najmniej 60 dni, zostanie opłacona i nie złożona zostanie reklamacja.

Potrzebujesz więcej informacji?

Szczegóły na temat premii za polecenie w CareWork znajdziesz w regulaminie, który pobrać możesz klikając w poniższy link:

 

Premia za polecenie w CareWork – regulamin 2023

 

Na Twoje pytania odpowiedzą także pracownicy naszych biur.

 

Zmiana zasad przyznawania premii za polecenie obowiązuje od dnia 1 stycznie 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku.

 

Premia świąteczna CareWork

Skorzystaj z premii za pracę w Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia i Nowy Rok! Czeka na Ciebie 300 euro netto dodatkowego wynagrodzenia. Szczegóły w biurach CareWork i na naszej stronie internetowej.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.