PPK w CareWork

Od 1 lipca 2019 roku wszystkie przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 250 pracowników zobowiązane są do wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). W zawiązku z tym, w porozumieniu z reprezentacją pracowników, firmy CareWork24 Sp. z o. o. Sp. k. oraz CareWork Sp. z o. o. Plus Sp. k. dokonały wyboru instytucji zarządzającej PPK jaką jest TFI PZU S.A. Od listopada Pracownicze Plany Kapitałowe (zarządzane również przez TFI PZU S.A.) zostały wprowadzone przez GKT Sp. z o.o.

Co warto wiedzieć o PPK?

Szczegóły na temat istoty i zasad funkcjonowania PPK znajdą Państwo w załączeniu oraz oglądając ten krótki film.

WAŻNE:

  • PPK obejmą wszystkich pracowników podlegających obowiązkowo ubezpieczeniom emerytalnemu i rentowemu, także zatrudnionych w oparciu o umowy cywilnoprawne;
  • Do PPK automatycznie zapisywani są wszyscy zatrudnieni między 18 a 55 rokiem życia automatycznie. Jeżeli nie chcą Państwo przystąpić, proszę wypełnić, wydrukować i podpisać dokument „Deklaracja rezygnacji” oraz dostarczyć go do kadr;
  • Pracownicy między 55 a 70 rokiem życia samodzielnie decydują o zapisie do programu, aby to zrobić, proszę wypełnić, wydrukować i podpisać dokument „Deklaracja uczestnictwa 55+” oraz dostarczyć go do kadr.

Szczegóły sposobu zarządzania pieniędzmi przez TFI PZU SA pokazuje następujący filmik

 

Zapraszamy także do zapoznania się ze stroną: https://emerytura.pzu.pl/pracownicze-plany-kapitalowe/dla-pracownika

 

W razie pytań zapraszamy do skorzystania z infolinii PZU: 22 640 05 55  (koszt połączenia jest zgodny ze stawką operatora).

 

Do pobrania:

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.