Lato, lato... premia czeka!

Lato to dobry czas, żeby… zarobić! Osoby, które znają język niemiecki, dobrze płatną pracę mogą znaleźć w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. W tej branży, mogą liczyć nie tylko na sprawdzone zlecenia i atrakcyjne zarobki, ale również na dodatkową premię – nawet 250 euro netto!

 

Dobrze płatna praca na wakacje w czasie pandemii? W opiece!

Trudno przewidzieć, jak tego lata będzie wyglądał rynek pracy sezonowej w Polsce i za granicą. Są jednak branże, które mimo pandemii, nadal oferują zatrudnienie na dobrych warunkach. Bez wątpienia jedną nich jest branża opiekuńcza. Osoby starsze potrzebują przecież wsparcia bez względu na porę roku.

Opieka nad osobami niesamodzielnymi i starszymi w Niemczech to dobre zajęcie dla osób, które znają język niemiecki i są nastawione na pracę z drugim człowiekiem. Doświadczenie zawodowe, choć mile widziane, nie jest obowiązkowe. Oferty dobierane są zgodnie z umiejętnościami, kompetencjami i oczekiwaniami, a wśród ogłoszeń można znaleźć i takie adresowane do początkujących opiekunów.

Dlaczego wakacje to dobry czas, żeby spróbować swoich sił w zawodzie opiekuna osób starszych w Niemczech? Bo ogłoszenia dostępne w okresie wakacyjnym dają duże możliwości! Kandydaci mają szansę na zatrudnienie w ramach zastępstwa, na czas urlopów stałych opiekunów.

Praca w lecie to również opcja wyższego zarobku. Decydując się na dłuższe zlecenia lub kilka zleceń w tym okresie, można liczyć na dodatkową premię wakacyjną. Szczególnie opłacalne jest podjęcie pracy na minimum 90 dni, jednak nie oznacza to konieczności nieprzerwanej pracy. Dni pracy są sumowane - to nie musi być jeden kontrakt!

Premia wakacyjna – nawet 250 EUR „na rękę”!

Na opiekunki i opiekunów, którzy zdecydują się podjąć pracę w okresie od 1 czerwca do 30 września 2021 roku, czeka dodatek wakacyjny! Aby zdobyć premię, wystarczy przepracować na zleceniu (lub zleceniach) odkreśloną liczbę dni.

 

Nawet 250 euro netto więcej mogą zarobić osoby, które w tym czasie przepracują z CareWork 90 dni. Dodatkowe 150 euro "na rękę" premii wakacyjnej czeka na tych, którzy przepracują 60 dni.

Proste zasady

  • Zdecyduj się na pracę w okresie wakacyjnym (od 1 czerwca do 30 września 2021 roku),
  • przepracuj w okresie wakacyjnym minimum 90 dni (w tym w ramach jednego kontraktu minimum 35 dni) i odbierz aż 250 euro „na rękę” lub
  • przepracuj w okresie wakacyjnym minimum 60 dni (w tym w ramach jednego kontraktu minimum 35 dni) i odbierz 150 euro „na rękę”.

Premie nie łącza się, za pracę krótszą niż 60 dni nie przysługuje wypłata części premii. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie premii wakacyjnej.

Dodatkowe punkty w programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj"

Program lojalnościowy dla opiekunek i opiekunów CareWork to możliwość czerpania dodatkowych korzyści ze swojej pracy oraz aktywności w aplikacji CareWork.  Punkty zdobyte za pracę w Niemczech, za pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności m.in. poprzez udział w szkoleniach (językowych oraz zawodowych) można wymieniać na nagrody z katalogu CareWork. Czekają atrakcyjne upominki!

 

W okresie letnim, poza tradycyjnym przelicznikiem związanym z pracą w Niemczech (1 punkt za każdy dzień pracy i dodatkowe 10 punktów za pracę na zleceniach dłuższych niż 60 dni), obowiązują także specjalne zasady punktowania. I tak otrzymać można:

  • 30 punktów za przepracowanie co najmniej 30 dni w okresie wakacji (od 1 czerwca do 30 września 2021 roku) lub
  • 50 punktów za przepracowanie co najmniej 50 dni w okresie wakacji (od 1 czerwca do 30 września 2021 roku).

Sprawdź nasze oferty pracy!

Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy w wakacje lub podjąłeś już decyzję o pracy w opiece i szukasz zlecenia, skontaktuj się z CareWork! Na pewno znajdziemy dla Ciebie ciekawą ofertę!

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.