Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!

W tym wyjątkowym czasie Opiekunom, ich bliskim i Podopiecznym życzymy przede wszystkim dużo zdrowia. Mamy nadzieję, że święta będą dla wszystkich spokojne.

 

 

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Letnia premia w CareWork!

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto dodatkowej premii! Szczegóły w naszych biurach - polecamy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Wielkanocny dużur CareWork

Wielkanocny dużur CareWork

Nasz numer alarmowy działa całą dobę, również w Święta Wielkanocne.

Opiekunka w Niemczech a kwarantanna domowa w Polsce

Opiekunka w Niemczech a kwarantanna domowa w Polsce

Dziś życie wielu z nas zdominowało słowo koronawirus i towarzysząca mu w określonych sytuacjach kwarantanna domowa – ta nakazana i ta dobrowolna. O co właściwie chodzi i jak przetrwać ten nietypowy czas? Podpowiadamy.

CareWork - jesteśmy do Waszej dyspozycji!

CareWork - jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Dziś z każdej strony można usłyszeć o zamkniętych szkołach, urzędach czy biurach. Wiele osób pracuje zdalnie, w systemie telepracy lub zostało w domu, choćby po to, aby zająć się swoimi dziećmi. Niestety, nie każdy może schronić się w czterech ścianach.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.