Nowa lokalizacja biura Działu Rekrutacji w Gliwicach

Nasz gliwicki zespół ds. rekrutacji działa już w nowym biurze przy Zwycięstwa 47 – głównej ulicy w mieście, która prowadzi od Dworca PKP do rynku.

 

nowe biuro CareWork przy ulicy Zwycięstwa w Gliwicach nowe biuro CareWork w Gliwicach

 

Świetna lokalizacja, dobra komunikacja

Lokalizacja w ścisłym centrum Gliwic ułatwi odwiedziny w biurze. Odległość z dworca to tylko 200 metrów, spacer do biura zajmuje więc zaledwie 5 minut. Blisko (400 metrów) jest również z Placu Piastów, gdzie zatrzymuje się większość autobusów komunikacji miejskiej i PKS. Dużym atutem dla zmotoryzowanych jest pobliski zjazd z Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ).

 

Witryna biura jest dobrze widoczna, a wejście do niego jest bezpośrednio z ulicy, więc łatwo do nas trafić. W oddziale czekają pracownicy, dla których opieka w Niemczech nie ma tajemnic. Masz pytania? Myślisz o pracy jako opiekun, ale nie wiesz, jak zacząć? Chcesz nauczyć się języka niemieckiego, żeby wyjechać? Szukasz atrakcyjnej oferty pracy? Nasz zespół chętnie pomoże! Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 17.

 

Kadry i płace

Dział kadr i płac CareWork pracuje bez zmian – od godziny 8 do 16 w naszej gliwickiej centrali przy ulicy Dolnych Wałów 9, która położona jest blisko gliwickiego rynku, w odległości 600 metrów od biura przy ulicy Zwycięstwa 47. Pracujący z nami opiekunowie mogą załatwić tu wszystkie formalności związane ze swoją pracą i uzyskać pomoc w sprawach kadrowo-płacowych.

 

Premia świąteczna

Już dziś zapytaj o naszą premię za pracę w Wigilię, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.