Praca dla opiekunek w Niemczech - Gliwice

Chcesz pracować w opiece w Niemczech? W CareWork mamy to, czego szukasz!

 
Gliwice

Agencja pracy dla opiekunek na Śląsku?

Cenisz sobie bezpieczeństwo i dobre warunki pracy? Podejmij współpracę z CareWork, bezpośrednim pracodawcą dla wszystkich, którzy zainteresowani są podjęciem pracy w charakterze opiekunki lub opiekuna osób starszych w Niemczech.

 

Wiemy, że praca opiekunki wymaga ogromnej empatii, cierpliwości i stałego kontaktu z osobą potrzebującą wsparcia. Dlatego wiemy, jak ważne jest, aby oferować naszym opiekunom stałe wsparcie, ale też godne wynagrodzenie, szkolenia rozwojowe oraz dodatkowe premie. Jesteśmy agencją z niemal 15-letnim doświadczeniem. Od początku naszej działalności zdobyliśmy ogromne zaufanie nie tylko po stronie osób wymagających opieki w Niemczech, ale przede wszystkim opiekunek, które często współpracują z nami długie lata.

Korzyści pracy z CareWork?

Program lojalnościowy - CareWork

Premie

 • premia wielkanocna
 • premia wakacyjna
 • premia za polecenie
 • premia bożonarodzeniowa

Rozwój

 • kursy języka niemieckego
 • kursy pierwszej pomocy
 • aplikacja do nauki języka

Szacunek

Dziękujemy, że jesteście z CareWork

 

Szanujemy Twoje zaangażowanie. Im dłużej jesteś z nami, tym więcej możesz zyskać.

Oferty pracy

 • przeglądaj oferty
 • określ swoje wymagania - znajdziemy pracę dla Ciebie

Oferty pracy dla opiekunek w Niemczech

W naszej bazie znajdziesz wiele ofert dla opiekunów chętnych do podjęcia pracy w różnych regionach Niemiec m.in. w Bawarii, Badeni-Wirtembergii, Nadrenii Północnej-Westfalii, Dolnej Saksonii, Hesji czy Bremie. Możesz wybrać ofertę, która będzie dla Ciebie atrakcyjna pod kątem lokalizacji, terminu wyjazdu czy zakresu obowiązków.

Mamy ofertę dla Ciebie!

Podaj nam swoje oczekiwania,
a my znajdziemy pracę dla Ciebie

 

Do wszystkich opiekunów podchodzimy indywidualnie – wsłuchujemy się w ich potrzeby i rozumiemy preferencje. Ważne jest dla Ciebie odpowiednie wynagrodzenie? Nie tolerujesz zwierząt w domu? Chcesz pracować w określonym regionie? Potrzebujesz stałego dostępu do Internetu? Masz własne problemy zdrowotne i szukasz lżejszej pracy? Bez względu na to kim jesteś, my potrafimy sprostać Twoim oczekiwaniom. Gwarantuje to nie tylko szerokie grono niemieckich klientów, ale przede wszystkim dostęp do szczegółowych informacji o każdym podopiecznym. Wybierz CareWork, a w Twoim nowym miejscu pracy nic Cię nie zaskoczy. Przed wyjazdem dokładnie poznasz zakres obowiązków i sytuację w domu podopiecznego.

 

Skontaktuj się +48 61 662 10 81 lub 82

 

lub skorzystaj z naszego formularza Wyślij formularz

Przygotuj się
do pracy w Niemczech

Pierwszy wyjazd do pracy do Niemiec?

Planujesz po raz pierwszy wyjechać do pracy do Niemiec? Skorzystaj z naszego wsparcia.

Oferujemy w100% za darmo:

 

 • kursy języka niemieckiego - od poziomu podstawowego do zaawansowanego
 • kursy pierwszej pomocy przedmedycznej
 • aplikację do nauki języka na smartfonie lub tablecie

 

Myślisz o rozpoczęciu pracy w opiece w Niemczech? Nie wiesz, jak zacząć?

Masz pytania? +48 61 662 10 81 lub 82

1. Wyślij zgłoszenie

Oddzwonimy do Ciebie do 48 godzin

2. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Wybierz ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania dot. lokalizacji, zarobków, zakresu obowiązków

3. Zapoznaj się z dokumentami rekrutacyjnymi

Przygotujemy umowę i odpowiemy na Twoje pytania. Umowę możesz na spokojnie przeczytać w domu

4. Zacznij współpracę z nami

Podpisz umowę i zacznij zarabiać w Euro

Praca w Gliwicach dla opiekunek

Gliwice odległość do granicy

Gliwice leżą około 300 km od niemieckiej granicy i są z naszym zachodnim sąsiadem bardzo dobrze skomunikowane. Obie te cechy sprawiają, że opiekunki i opiekunowie wyjeżdżający z tego regionu do pracy do Niemiec mogą liczyć na sprawny i szybki transport.

 

Historia Gliwic i całego Górnego Śląska jest nierozerwalnie związana z dziejami Niemiec. Tu przeplatała się kultura i mieszały języki. W efekcie opiekunki i opiekunowie osób starszych z województwa śląskiego doskonale radzą sobie nie tylko ze swoimi obowiązkami (śląska obowiązkowość to nie mit!), ale także w komunikacji z podopiecznymi. Na pewno pomaga w tym podobna kuchnia i śląska gwara. Posługujecie się językiem śląskim? Założymy się, że czasem sami nie wiecie, ile z używanych przez Was słów bez najmniejszych problemów zrozumiałby każdy rodowity Niemiec.

 

Dla wielu mieszkańców Śląska praca w opiece w Niemczech stała się sposobem na życie. Czasem związali z nią całą swoją teraźniejszość, czasem to tylko kilka wyjazdów w roku – na wakacje i święta. Dla podreperowania budżetu lub zaoszczędzenia pieniędzy na konkretny cel. W naszym biurze w Gliwicach nie raz gościliśmy emerytów i rencistów, którzy w pracy w Niemczech upatrują dodatkowego źródła dochodów lub sposobu na to, aby znów poczuć się potrzebnym. Często wyjeżdżają z nami także nauczyciele, tłumacze i gospodynie domowe. Ale ta praca jest dla wszystkich, bo tu przede wszystkim liczy się empatia.

 

Gliwice to centrum aktywności marki CareWork – mieści się tutaj kilka działów naszej firmy, w tym biuro rekrutacji, które chętnie odwiedzają nie tylko mieszkańcy okolicznych miast i powiatów, ale także osoby zamieszkujące odległe gminy województwa śląskiego (jak Częstochowa czy Bielsko-Biała), a nawet opiekunki spoza regionu. Nie dziwią nas już osoby, które przyjeżdżają do Gliwic z województw opolskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.

 

Szukasz pracy jako opiekunka lub opiekun osób starszych w Niemczech? Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Gliwicach.

Oddział w Gliwicach - rekrutacja

Gliwicki dział rekrutacji CareWork mieści się na parterze kamienicy przy ul. Dolnych Wałów 9. Czekają tam na Ciebie wykwalifikowani i profesjonalni pracownicy. Praca w opiece w Niemczech nie ma dla nich tajemnic. Zespół złożony ze specjalistów doradzi Ci w każdej kwestii. Pracujące tu osoby mają szeroką wiedzę na temat branży opiekuńczej, co świetnie wykorzystują w trakcie rekrutacji, na etapie dopasowywania zleceń do preferencji i kompetencji opiekunek, a także przy organizacji ich wyjazdów. Nasza długoletnia obecność w Gliwicach sprawiła, że cieszymy się zaufaniem i świetnie znamy lokalne potrzeby.

 

Biuro rekrutacji otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -16.00, jest zlokalizowane na parterze w ścisłym centrum miasta w odległości 200 m od Rynku. 

 

kadra CareWork Gliwice

Oddział w Gliwicach - kadry i płace

Dział kadr i płac CareWork także pracuje w naszej gliwickiej centrali, na drugim piętrze kamienicy przy ul. Dolnych Wałów 9. To tutaj załatwicie wszystkie formalności związane z Waszą pracą, a także uzyskacie odpowiedzi na każde trudne kadrowo-płacowe pytanie. Nasi pracownicy z troską pochylą się nad każdym Twoim problemem, służąc radą i pomocą. Dzięki ich wsparciu przysłowiowa polska biurokracja przestanie Cię onieśmielać!

 

Biuro kadr i płac znajdziecie w ścisłym centrum, w odległości 200 metrów od Rynku.

 

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zawsze możesz też do nas zadzwonić, a jeśli już pracujesz w Niemczech, udostępnimy Ci całodobowy numer alarmowy – na wszelki wypadek.

Opinie o CareWork

Sprawdź, co mówią o współpracy z nami opiekunki. Jesteśmy solidnym pracodawcą.

zobacz wszystkie opinie

Jak dojechać do biura
CareWork w Gliwicach?

Kadry i płace oraz Rekrutacja znajdują się w Gliwicach ul. Dolnych Wałów 9

 

 

 • transport Dojazd autobusem

Osoby dojeżdżające do biur w Gliwicach zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. W odległości 1 km od siedziby na ul. Dolnych Wałów 9 znajdują się przystanki autobusowe „Gliwice Plac Piastów” – na 7 stanowisk przyjeżdżają tam autobusy z wielu części województwa śląskiego. Dodatkowo, osoby szczególnie nie lubiące spacerów, mogą wysiąść na przystanku „Gliwice Muzeum”, usytuowanym naprzeciw wejścia do naszej centrali. Zatrzymuje się na nim autobus linii A4. 

 

 • transport Dojazd pociągiem

Wybierając się do Gliwic warto skorzystać także z pociągu. Linia S1 Kolei Śląskich (przejeżdżająca przez niemal całe województwo, od Częstochowy do Gliwic) zatrzymuje się na Dworcu PKP, oddalonym od naszej siedziby o 800 metrów. Z transportu kolejowego mogą także skorzystać osoby spoza naszego regionu, np. z okolic Opola.