Praca dla opiekunek w Niemczech - Bydgoszcz

Szukasz dobrze płatnej pracy? Zostań opiekunem osób starszych w Niemczech!

 
Poznań

Agencja pracy dla opiekunek w województwie kujawsko-pomorskim

Cenisz sobie bezpieczeństwo i dobre warunki pracy? Podejmij pracę z CareWork – wiarygodną agencją pracy, która doskonale zna potrzeby opiekunek i specyfikę tej pracy.

 

Rozglądasz się za atrakcyjną ofertą pracy w opiece w Niemczech? Zrezygnuj z tradycyjnych agencji i sprawdź, co przygotowała dla Ciebie firma CareWork! Nie jesteśmy pośrednikiem, ale bezpośrednim pracodawcą. Dla wszystkich współpracujących z nami opiekunek i opiekunów osób starszych oznacza to, że nasza odpowiedzialność za konkretne zlecenie nie kończy się wraz z podpisaniem umowy – wręcz przeciwnie. Przez cały czas trwania Twojego zlecenia w Niemczech jesteśmy do dyspozycji. Zarówno w biurach, jak i pod alarmowym numerem telefonu, służymy wsparciem i pomocą w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Nie zostawimy Was samych!

W branży opieki nad osobami starszymi CareWork działa już kilkanaście lat. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm i doskonale rozumiemy, co w tej pracy jest najważniejsze. Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo i zaufanie. Świadczy o tym szerokie grono polecających nas opiekunek i opiekunów osób starszych oraz podopieczni, którzy dzięki Wam nie są skazani na smutną i samotną starość.

W biurze CareWork w Bydgoszczy spotkasz się ze zrozumieniem Twoich potrzeb. Zadbamy o Twój komfort pracy i zapewnimy Ci poczucie bezpieczeństwa. W pracy w opiece sprawdzą się zarówno opiekunowie medyczni, asystenci osób niepełnosprawnych, fizjoterapeuci, pielęgniarki oraz pielęgniarze, jak i osoby bez profesjonalnego przygotowania, ale z doświadczeniem życiowym. Do Bydgoszczy zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomagać, a empatia to ich największa zaleta.

Korzyści pracy z CareWork?

Program lojalnościowy - CareWork

Premie

 • premia wielkanocna
 • premia wakacyjna
 • premia za polecenie
 • premia bożonarodzeniowa

Rozwój

 • kursy języka niemieckego
 • kursy pierwszej pomocy
 • aplikacja do nauki języka

Szacunek

Dziękujemy, że jesteście z CareWork

 

Szanujemy Twoje zaangażowanie. Im dłużej jesteś z nami, tym więcej możesz zyskać.

Oferty pracy

 • przeglądaj oferty
 • określ swoje wymagania - znajdziemy pracę dla Ciebie

Oferty pracy dla opiekunek w Bydgoszczy

Szukasz pracy blisko granicy polsko-niemieckiej – u nas znajdziesz oferty z Branderburgii i Saksonii. Wolisz południową część Niemiec? Zapytaj o pracę w Bawarii lub Badenii-Wirtembergii. Nie obawiasz się dalszych wyjazdów? Zachęcamy do skorzystania z ofert pracy w Nadrenii Północnej-Westfalii czy Hesji. Wybór regionu zatrudnienia to jednak nie wszystko, co zapewni Ci CareWork. W naszej bazie klientów na pewno znajdziemy dla Ciebie zlecenie odpowiednie pod wzglądem wysokości zarobków, terminu wyjazdu i sytuacji opiekuńczej. Powiedz, czego oczekujesz!

Mamy ofertę dla Ciebie!

Podaj nam swoje oczekiwania,
a my znajdziemy pracę dla Ciebie

 

Zlecenie skrojone na miarę? W CareWork to możliwe. Bez względu na to, czy wolisz opiekować się kobietą, czy mężczyzną. Bez względu na to, czy wybierasz wieś, czy duże miasto. Bez względu na to, jaki zakres obowiązków jest dla Ciebie odpowiedni. W CareWork sprostamy Twoim wymaganiom i nic Cię nie zaskoczy. Szczegółowe informacje o podopiecznym, zakresie obowiązków i wszystkich innych istotnych kwestiach otrzymasz przed podjęciem decyzji o wyjeździe.

 

Skontaktuj się +48 61 662 10 81

 

lub skorzystaj z naszego formularza Wyślij formularz

Przygotuj się
do pracy w Niemczech

Planujesz po raz pierwszy wyjechać do pracy do Niemiec?

Skorzystaj z naszego wsparcia

Oferujemy w100% za darmo:

 

 • kursy języka niemieckiego - od poziomu podstawowego do zaawansowanego
 • kursy pierwszej pomocy przedmedycznej
 • aplikację do nauki języka na smartfonie lub tablecie

Myślisz o rozpoczęciu pracy w opiece w Niemczech? Nie wiesz, jak zacząć?

 

Masz pytania? +48 61 662 10 81

1. Wyślij zgłoszenie

Oddzwonimy do Ciebie do 48 godzin

2. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Wybierz ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania dot. lokalizacji, zarobków, zakresu obowiązków

3. Zapoznaj się z dokumentami rekrutacyjnymi

Przygotujemy umowę i odpowiemy na Twoje pytania. Umowę możesz na spokojnie przeczytać w domu

4. Zacznij współpracę z nami

Podpisz umowę i zacznij zarabiać w Euro

Oddział w Bydgoszczy

Oddział CareWork w Bydgoszczy będzie Twoim wsparciem na etapie rekrutacji osób zainteresowanych podjęciem pracy w opiece w Niemczech, jak i w momencie doboru odpowiednich zleceń. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, na pewno spotkasz się z pełnym wsparciem i profesjonalną pomocą.

 

Biuro CareWork znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Śniadeckich 21/6, w odległości jedynie 1 km od Rynku. Lokalizacja w ścisłym centrum każdemu pozwoli łatwo nas znaleźć! Do oddziału zapraszamy nie tylko mieszkańców Bydgoszczy, ale także okolicznych miast i gmin. Z dojazdem nie będzie większych problemów – z Dworca PKP dotrzesz do nas w kilkanaście minut. Jest on oddalony od naszego biura jedynie o kilometr. Najbliższy przystanek autobusowy jest z kolei oddalony od naszego biura otylko 170 metrów!

 

Ponieważ dużo pracujemy w terenie, na wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy w charakterze opiekunki lub opiekuna osób starszych w Niemczech czekamy w każdy czwartek od 8.00 do 16.00. Nie odpowiada Ci ten termin? Zadzwoń i umów się z pracownikiem biura: +48 696 814 159. Zastanawiasz się, czy to praca dla Ciebie? Może już to wiesz i szukasz dobrego zlecenia? Nie wahaj się zbyt długo i skontaktuj się z biurem CareWork w Bydgoszczy.

 

Praca w Bydgoszczy dla opiekunek

Poznań odległość do granicy

Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim dopiero od 2023 roku gości u siebie oddział firmy CareWork, ale nie oznacza to, że wcześniej nie współpracowaliśmy z wieloma opiekunkami i opiekunami z Bydgoszczy i jej okolic.Bydgoszcz znajduje się dość daleko od Niemiec, ale dobra sieć dróg łączących ją z niemiecką granicą powoduje, że można dojechać do niej niż w cztery godziny.

 

Bydgoszcz zajmuje dziewiąte miejsce w Polsce pod względem liczby ludności, a wraz ze swoim otoczeniem tworzy aglomerację zamieszkałą przez ponad 530 tys.osób. Do naszego biura zapraszamy więc nie tylko mieszkańców stolicy województwa kujawsko-pomorskiego, ale także innych gmin: Białe Błota, Osielsko, Nowa Wieś Wielka, Sicienko czy Solec Kujawski.

 

Jeśli i Ty rozważasz rozpoczęcie pracy w branży opiekuńczej, powinieneś lub powinnaś wiedzieć, że zajęcie to jest odpowiednie dla wielu różnych grup zawodowych. Sprawdzają się w nim tak osoby z profesjonalnym przygotowaniem,jak i laicy czerpiący umiejętności z doświadczenia życiowego. Są wśród nich gospodynie domowe, nauczyciele, emeryci i renciści. Część traktuje opiekę jak misję, część jak środek do celu – godnych zarobków. Wielu z nich odpowiada związana z tą pracą swoboda, czyli możliwość wyboru dogodnego dla siebie terminu wyjazdu, zakresu obowiązków czy miejsca pracy.

 

Jesteś zainteresowana pracą w opiece w Niemczech? Szukasz rzetelnego i sprawdzonego partnera? Już dziś skontaktuj się z naszym biurem w Bydgoszczy!

Opinie o CareWork

Sprawdź, co mówią o współpracy z nami opiekunki. Jesteśmy solidnym pracodawcą.

zobacz wszystkie opinie

Jak dojechać do biura
CareWork w Bydgoszczy?

Nasze biuro znajduje się w Bydgoszczy, ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 21/6. Czekamy na Ciebie w każdy czwartek od 8.00 do 16.00.

 • transport Dojazd autobusem

Do oddziału CareWork w Bydgoszczy bez problemu dotrzesz zarówno z tego miasta, jak i z okolicznych gmin. W odległości ok. 170 metrów od biura znajduje się przystanek komunikacji miejskiej obsługiwany przez linieautobusowe numer . Te ostatnie obsługiwane są przez podmiejskie linie numer 67, 71 oraz 77.

 

 • transport Dojazd pociągiem

Dogodnie i wygodnie dojedziesz do nas także pociągiem. Dworzec Główny PKP w Bydgoszczy znajduje się przy ul. Zygmunta Augusta 7 (w odległości ok. kilometra od biura CareWork)