Praca dla opiekunek w Niemczech - Leszno

Interesuje Cię praca w opiece w Niemczech? Dołącz do zespołu CareWork!

 
Leszno

Agencja pracy dla opiekunek w Lesznie?

Szukasz rzetelnego i pewnego partnera, z którym bezpiecznie wyjedziesz do pracy za granicę? Pamiętaj – my oferujemy więcej! Nie jesteśmy agencją pracy jak każda inna. CareWork to Twój bezpośredni pracodawca, który w pełni odpowiada za realizację swoich zobowiązań względem opiekunów i podopiecznych.

 

Mieszkańców województwa wielkopolskiego – Leszna i okolicznych gmin – zapewniamy: każdy z naszych pracowników doskonale rozumie, co w pracy opiekunki i opiekuna osób starszych jest najważniejsze i wie co zrobić, aby ten pełen poświęceń zawód przynosił korzyści wszystkim zaangażowanym stronom. Oferujemy nie tylko atrakcyjne wynagrodzenia, ale także premie oraz szkolenia zawodowe czy językowe. U nas spotkasz się ze wsparciem, którego potrzebujesz i zrozumieniem, którego masz prawo oczekiwać.

 

Jako firma opiekuńcza CareWork jest liderem branży od niemal 15 lat. Świadczy o tym szerokie grono zadowolonych klientów i współpracowników, którzy często zostają z nami na lata. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które wiedzą, jak istotne w ostatniej dekadzie życia może być wsparcie drugiego człowieka. Empatia i chęć niesienia pomocy to dla nas słowa klucze – ważniejsze, niż przygotowanie zawodowe jest życiowe doświadczenie. Chcesz pracować w opiece w Niemczech? Nie szukaj dalej! CareWork to odpowiedź na Twoje potrzeby!

Korzyści pracy z CareWork?

Program lojalnościowy - CareWork

Premie

 • premia wielkanocna
 • premia wakacyjna
 • premia za polecenie
 • premia bożonarodzeniowa

Rozwój

 • kursy języka niemieckego
 • kursy pierwszej pomocy
 • aplikacja do nauki języka

Szacunek

Dziękujemy, że jesteście z CareWork

 

Szanujemy Twoje zaangażowanie. Im dłużej jesteś z nami, tym więcej możesz zyskać.

Oferty pracy

 • przeglądaj oferty
 • określ swoje wymagania - znajdziemy pracę dla Ciebie

Oferty pracy dla opiekunek w Lesznie

W CareWork nie tylko wybierzesz dla siebie idealną ofertę. Zawsze możesz powiedzieć nam, czego szukasz, a my dołożymy wszelkie starań, aby spełnić Twoje oczekiwania. Praca w opiece łączy się z długim pobytem poza domem rodzinnym, dbamy więc o to, aby warunki na miejscu odpowiadały Twoim potrzebom. Dopasujemy zlecenie do Ciebie – pod kątem wynagrodzenia, terminu, zakresu obowiązków czy lokalizacji. Mamy oferty z wielu niemieckich landów, a tym: Bawarii, Badenii-Wirtembergii, Nadrenii Północnej-Westfalii, Dolnej Saksonii, Hesji i Branderburgii.

Mamy ofertę dla Ciebie!

Podaj nam swoje oczekiwania,
a my znajdziemy pracę dla Ciebie

 

Interesuje Cię zlecenie z bardzo dobrym wynagrodzeniem, a może istotniejszy jest lżejszy zakres obowiązków? Chcesz pracować w dużym mieście czy wolisz wieś i otoczenie zieleni? Posługujesz się biegle niemieckim albo dopiero zacząłeś naukę tego języka? Przedstaw nam Twoje preferencje, a my potraktujemy je poważnie. Nasze duże grono klientów to Twoja możliwość wyboru. Postaramy się znaleźć dla Ciebie taką pracę, jakiej naprawdę szukasz. Co więcej, przed podjęciem ostatecznej decyzji gwarantujemy, że przedstawimy Ci szczegółowe informacje o warunkach pracy, w tym o: zakwaterowaniu, sytuacji rodzinnej podopiecznego i stanie jego zdrowia.

 

Skontaktuj się +48 65 511 45 50

 

lub skorzystaj z naszego formularza Wyślij formularz

Biuro CareWork w Lesznie - pracownicy
Oddział CareWork w Lesznie - rekrutacja

Przygotuj się
do pracy w Niemczech

Planujesz po raz pierwszy wyjechać do pracy do Niemiec? Skorzystaj z naszego wsparcia.

Oferujemy w100% za darmo:

 

 • kursy języka niemieckiego - od poziomu podstawowego do zaawansowanego
 • kursy pierwszej pomocy przedmedycznej
 • aplikację do nauki języka na smartfonie lub tablecie

 

Myślisz o rozpoczęciu pracy w opiece w Niemczech? Nie wiesz, jak zacząć?

Masz pytania? +48 65 511 45 50

1. Wyślij zgłoszenie

Oddzwonimy do Ciebie do 48 godzin

2. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Wybierz ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania dot. lokalizacji, zarobków, zakresu obowiązków

3. Zapoznaj się z dokumentami rekrutacyjnymi

Przygotujemy umowę i odpowiemy na Twoje pytania. Umowę możesz na spokojnie przeczytać w domu

4. Zacznij współpracę z nami

Podpisz umowę i zacznij zarabiać w Euro

Praca w Lesznie dla opiekunek

Leszno odległość do granicy

Leszno to jedno z wielkopolskich miast na prawach powiatu. Od granicy niemieckiej dzieli je odległość około 200 km. Dzięki temu jest ono idealną bazą wypadową na wyjazdy do pracy. W naszym biurze czekamy na Ciebie z doskonałymi ofertami zatrudnienia w branży opiekuńczej.

 

Mieszkańcy tego terenu to osoby świetnie sprawdzające się w pracy w Niemczech. Być może odpowiada za to wspólna polsko-niemiecka historia tej części naszego kraju, a może charakter Wielkopolan. To pierwsze sprawiło, że niejedna osoba posługuje się tutaj językiem niemieckim lub ma w Niemczech grono znajomych i rodziny, to drugie – odpowiada za niezwykłą wręcz empatię i łatwość odnalezienia się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Fakt jest taki, że wiele osób zamieszkujących okolice Leszna związało z pracą w opiece w Niemczech większą lub mniejszą część swojego życia. Emeryci i renciści podejmują się zleceń, aby podreperować swój budżet, podobnie w okresie letnich wakacji robią nauczyciele, w tym germaniści. Często do opieki wyjeżdżają także gospodynie domowe, które po odchowaniu dzieci poszukują dodatkowego zajęcia, dzięki którego można poczuć się naprawdę potrzebnym. Zawód opiekunki i opiekuna osób starszych to jednak praca wyjątkowa – nie wymaga wykształcenia pielęgniarskiego czy też kursów asystenta osoby starszej, liczy się chęć pomocy i życiowe doświadczenie. Wiele osób, zanim nie spróbuje, nawet nie wie, jak dużo może oferować swoim podopiecznym.

 

Biuro CareWork w Lesznie cieszy się ogromną popularnością. Podejrzewamy, że odpowiadają za to jego wyjątkowi pracownicy – profesjonalni, uśmiechnięci i zawsze gotowi do służenia radą czy pomocą. Chętnie odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy powiatu leszczyńskiego, ale także okolicznych gmin oraz powiatów: kościańskiego, śremskiego, gostyńskiego i rawickiego.

 

Jeśli jeszcze się wahasz lub już wiesz, że CareWork to Twój najlepszy pracodawca, koniecznie odwiedź biuro w Lesznie – jeden z dwóch naszych wielkopolskich oddziałów. Zapewniamy dobrą atmosferę i pełne zrozumienie Twoich potrzeb.

Oddział w Lesznie

Największym atutem biura CareWork w Lesznie są jego pracownicy – wszyscy razem i każdy z osobna. To z całą pewnością zespół, na który zawsze można liczyć! Stawiasz swoje pierwsze kroki w branży opiekuńczej i potrzebujesz kogoś, kto poprowadzi Cię za rękę? Pracujesz w opiece w Niemczech lata i oczekujesz kompetentnej współpracy? Zapewniamy, że u nas znajdziesz i jedno i drugie.

 

Biuro CareWork w Lesznie mieści się w ścisłym centrum miasta. Siedziba oddalona jest o około 800 metrów od Rynku, niecałe 100 metrów od Dworca PKP oraz trochę ponad 400 metrów od Dworca Autobusowego. Znajdziesz nas przy ul. Dworcowej 6.  Jeśli szukasz pracy w opiece, chcesz zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy albo po prostu porozmawiać, zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

 

Jeśli jednak dojazd do Leszna jest dla Ciebie kłopotem, zawsze możesz zadzwonić, odpowiemy na wszystkie pytania.

Opinie o CareWork

Sprawdź, co mówią o współpracy z nami opiekunki. Jesteśmy solidnym pracodawcą.

Jak dojechać do biura
CareWork w Lesznie?

Nasze biuro znajduje się w Lesznie ul. Dworcowa 6

 • transport Dojazd autobusem

Jeśli wybierasz się do nas autobusem MZK, najbliżej będzie, jeśli wysiądziesz na przystanku „Dworzec Kolejowy”. Od niego do naszego biuro dzielić będzie Cię tylko kilka minut spaceru. Na wspomnianym przystanku zatrzymują się linie numer 2, 3, 4, 6, 9, 10 oraz 11.

 

 • transport Dojazd pociągiem i PKS-em

Do biura CareWork w Lesznie najłatwiej dotrzeć pociągiem. Choć nasz Dworzec jest niewielki, swoją stację mają tutaj liczne pociągi z bliższych i dalszych miast i miasteczek. Odległość dzielącą nasz oddział z Dworcem PKP z łatwością pokonacie piechotą. Równie łatwo dojedziecie do nas autobusami PKS. Kursują one z wielu okolicznych gmin, a zatrzymują się bardzo blisko oddziału.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.