Praca dla opiekunek w Niemczech - Wschowa

W CareWork znajdziesz tylko sprawdzone oferty pracy w opiece w Niemczech!

 
Wschowa

Agencja pracy dla opiekunek we Wschowie?

Co różni CareWork od innych firm z branży opiekuńczej? Stawiamy na zaufanie i wartości. „Pielęgnowanie wartości” to nasze motto i zgodnie z nim postępujemy w relacjach z opiekunkami oraz podopiecznymi. Nie jesteśmy agencją pracy, ale bezpośrednim pracodawcą. Dla współpracujących z nami opiekunów oznacza to, że ponosimy pełną odpowiedzialność za zobowiązania, które podejmujemy.

 

Na rynku opieki domowej działamy już niemal 15 lat. Od pierwszych dni za cel postawiliśmy sobie postępowanie zgodnie z najwyższymi standardami. Z szacunkiem do opiekunów i troską o klientów. Szczerze wierzymy w to, że praca w opiece w Niemczech to nie tylko zawód, jak każdy inny. To przede wszystkim serce okazywane w chwilach słabości i pomocna dłoń wyciągnięta do osób starszych i samotnych.

 

W CareWork gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenia, adekwatne do zakresu obowiązków oraz premie za pracę w wakacje i święta. Służymy także wsparciem w zakresie nauki języka i zawodu – u nas możesz skorzystać z kursów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania oraz ze szkoleń zawodowych. Mieszkańców Wschowa i województwa lubuskiego zapewniamy i zapraszamy – nie ma nad czym się zastanawiać! Już dziś skontaktuj się z naszym biurem i dołącz do rodziny CareWork!

Korzyści pracy z CareWork?

Program lojalnościowy - CareWork

Premie

 • premia wielkanocna
 • premia wakacyjna
 • premia za polecenie
 • premia bożonarodzeniowa

Rozwój

 • kursy języka niemieckego
 • kursy pierwszej pomocy
 • aplikacja do nauki języka

Szacunek

Dziękujemy, że jesteście z CareWork

 

Szanujemy Twoje zaangażowanie. Im dłużej jesteś z nami, tym więcej możesz zyskać.

Oferty pracy

 • przeglądaj oferty
 • określ swoje wymagania - znajdziemy pracę dla Ciebie

Oferty pracy dla opiekunek we Wschowie

Z doświadczenia wiemy, że podczas poszukiwania pracy w opiece bardzo ważna jest dla Was lokalizacja. W CareWork dajemy Wam wybór. Dzięki temu, że zaufało nam wielu klientów, oferujemy zlecenia w różnych regionach Niemiec, w tym w Bawarii, Badenii-Wirtembergii, Nadrenii Północnej-Westfalii, Dolnej Saksonii, Hesji i Brandenburgii. To jednak nie wszystko! Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i staramy się przedstawiać oferty idealne pod względem wynagrodzenia, terminu i zakresu obowiązków. Przedstawcie swoje oczekiwania, a my postaramy się im sprostać.

Mamy ofertę dla Ciebie!

Podaj nam swoje oczekiwania,
a my znajdziemy pracę dla Ciebie

 

Podczas poszukiwania pracy opiekuna domowego w Niemczech niemal wszystko może być ważne. To, co najistotniejsze zależy od indywidualnych preferencji i predyspozycji. Dlatego w CareWork specjalizujemy się w idealnym dopasowywaniu opiekuna i podopiecznego. Chcesz pracować w dużym lub małym mieście? Kochasz zwierzęta, a może masz alergię na ich sierść? Czasem boli Cię kręgosłup i nie chcesz go nadwyrężać? Powiedz, czego oczekujesz, postaramy się sprostać Twoim wymaganiom. Już na etapie prezentacji oferty poznasz wszystkie szczegóły na temat stanu zdrowia podopiecznego i jego sytuacji rodzinnej, zakresu obowiązków czy zakwaterowania.

 

Skontaktuj się +48 61 662 10 81 lub 82

 

lub skorzystaj z naszego formularza Wyślij formularz

Przygotuj się
do pracy w Niemczech

Planujesz po raz pierwszy wyjechać do pracy do Niemiec? Skorzystaj z naszego wsparcia.

Oferujemy w100% za darmo:

 

 • kursy języka niemieckiego - od poziomu podstawowego do zaawansowanego
 • kursy pierwszej pomocy przedmedycznej
 • aplikację do nauki języka na smartfonie lub tablecie

 

Myślisz o rozpoczęciu pracy w opiece w Niemczech? Nie wiesz, jak zacząć?

Masz pytania? +48 61 662 10 81 lub 82

1. Wyślij zgłoszenie

Oddzwonimy do Ciebie do 48 godzin

2. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Wybierz ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania dot. lokalizacji, zarobków, zakresu obowiązków

3. Zapoznaj się z dokumentami rekrutacyjnymi

Przygotujemy umowę i odpowiemy na Twoje pytania. Umowę możesz na spokojnie przeczytać w domu

4. Zacznij współpracę z nami

Podpisz umowę i zacznij zarabiać w Euro

Praca we Wschowie dla opiekunek

Wschowa odległość do granicy

Wschowa to nieduże miasto w województwie lubuskim, które wybraliśmy na siedzibę naszej firmy przede wszystkim ze względu na dobre skomunikowanie z regionem, niewielką odległość od województw wielkopolskiego i dolnośląskiego oraz oczywiście bliskość granicy polsko-niemieckiej. W linii prostej Wschowa leży o niecałe 150 km od Niemiec.

 

Dobre położenie powoduje, że nasze biuro we Wschowie cieszy się dużą popularnością wśród opiekunów i opiekunek osób starszych w Niemczech. Oferuje ono liczne możliwości transportowe, dzięki którym szybko dojedziesz do pracy w Niemczech. Łatwo dotrzesz do nas także z okolicznych miast i powiatów. Pracownicy CareWork nie raz goszczą u siebie kandydatów do pracy nie tylko z powiatu wschowskiego, ale także gminy Sława czy dolnośląskich powiatów głogowskiego, wolsztyńskiego oraz górowskiego.

 

Wschowa ma za sobą długą i burzliwą historię. Jej położenie powodowało, że na przestrzeni kolejnych lat czasem wchodziła w skład Wielkopolski, a czasem włączana była w granice Śląska. Dziś, zachowując swoje lokalne walory, mieszkańcy Wschowy odziedziczyli po przodkach największe zalety charakteryzujące swoich sąsiadów – pracowitość, odpowiedzialność, zaradność. Może właśnie dlatego są bardzo wysoko cenieni przez niemieckie rodziny i świetnie radzą sobie z podopiecznymi. Jeśli więc wahasz się, czy praca w opiece w Niemczech jest dla Ciebie, informujemy, że predyspozycje już masz. Dla nas najważniejsza jest chęć pomocy. Zatrudniamy nie tylko osoby z przygotowaniem zawodowym – pielęgniarki, fizjoterapeutów, asystentów osób niepełnosprawnych – ale także gospodynie domowe, spore grono emerytów i rencistów, nauczycieli czy sprzedawców. Praca w opiece w Niemczech to zajęcie, w którym na pierwszym miejscu postawić trzeba drugiego człowieka. Jest to zawód ciężki i wymagający, ale daje coś więcej niż pieniądze – pewność, że dzięki nam czyjeś życie jest lepsze oraz przekonanie, że jesteśmy potrzebni, a nawet niezastąpieni.

 

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z opieką domową? Może już pracujesz i szukasz rzetelnego pracodawcy? Już dziś zgłoś się do CareWork!

Oddział we Wschowie

Niepodważalnym atutem wschowskiego oddziału firmy CareWork są jego pracownicy. Osoby doświadczone i empatyczne, które do swoich obowiązków podchodzą rzetelnie, a do klientów – z pełnym zrozumieniem. Możesz na nich liczyć na każdym etapie współpracy. Zarówno podczas rekrutacji, jak i poszukiwania odpowiedniego zlecenia. Będą służyć wsparciem, pomocą i radą. Przekonaj się sam i już dziś skontaktuj się z naszym biurem. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zwrócimy uwagę na kwestie ważne podczas pracy w opiece, pomożemy w szlifowaniu umiejętności językowych czy kompetencji opiekuńczych.

 

Siedzibę CareWork we Wschowie znajdziesz przy ul. Kuśnierskiej 4 – to jedynie 350 metrów od Rynku i 800 metrów od Dworca Autobusowego. Ta lokalizacja sprawia, że na pewno łatwo do nas dotrzesz. Bez względu na to, czy jesteś mieszkańcem Wschowy, czy też przyjedziesz z okolicznych powiatów.  Oddział CareWork we Wschowie jest czynny przez pięć dni w tygodniu. Zachęcamy od odwiedzenia nas od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego i polecamy się serdecznie!

 

Opinie o CareWork

Sprawdź, co mówią o współpracy z nami opiekunki. Jesteśmy solidnym pracodawcą.

zobacz wszystkie opinie

Jak dojechać do biura
CareWork we Wschowej?

Nasze biuro znajduje się w Wschowa ul. Kuśnierska 4

 • transport Dojazd autobusem PKS

Do zlokalizowanego w centrum Wschowy oddziału naszej firmy najłatwiej dotrzecie autobusem PKS. Dworzec Autobusowy znajduje się w odległości, którą w kilkanaście minut pokonacie spacerem. Na przystanku zatrzymują się autobusy zarówno z okolicznych gmin, jak i z położonych dalej powiatów.