Bieg w dobrej sprawie

Choć do pokonania był dystans niespełna 2 kilometrów przez Osową Sień, jak co roku bieg przyciągnął niemałą liczbę zawodników i kibiców. W tym roku startowało aż 279 osób. Wszystko przez integracyjny charakter i atrakcje przygotowane przez organizatorów: Sołtysa wraz z Radą Sołecką wsi Osowa Sien, Parafię Św. Fabiana i św. Sebastiana w Osowej Sieni, LLKS Osowa Sień, Centrum Kultury i Rekreacji oraz miasto i gminę Wschowa.

Drużyna CareWork

Na trasie można było spotkać zawodników w różnym wieku, startowały całe rodziny – również z małymi dziećmi w wózkach. Dla większości zawodników nie liczył się czas na mecie, ale właśnie wspólny start i możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

Dalsza część imprezy miała miejsce przy sali wiejskiej w Osowej Sieni. Czas umilał koncert perkusyjny „Grupy Szopena”. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale i poczęstunek. Burmistrz Wschowy Konrad Antkowiak wręczył puchary zwycięzcom biegu w trzech kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn oraz nagrody specjalne. Główną atrakcją dla uczestników było losowanie nagród. Do zdobycia było aż 90 nagród, w tym dwie wyjątkowo atrakcyjne – rowery. Jeden z nich został ufundowany przez CareWork.

 

Imprezę zamykała zabawa taneczna, która trwała do wieczora. Była to świetna okazja do integracji.

 

Osowa Sień po raz kolejny pokazała, że czas wolny można spędzać razem, a do tego aktywnie!

 

 

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Świąteczna premia w CareWork!

Planujesz wyjechać do pracy w Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 260 EUR netto dodatkowej premii! Szczegóły w naszych biurach - polecamy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Film CareWork na I Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych

Film CareWork na I Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych

Z przyjemnością informujemy wszystkich współpracowników i pracowników firmy CareWork, że film „Pielęgnujemy Wartości” prezentujący firmę i jej działalność został zakwalifikowany do pokazu konkursowego na  I Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”. 

Nagroda BHSB dla CareWork

Nagroda BHSB dla CareWork

BHSB - stowarzyszenie niemieckich agencji pośredniczących w zatrudnianiu opiekunów osób starszych - wyróżniło naszą firmę.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.