Związek Bundesverband häusliche Senioren Betreuung e.V. (BHSB) w dniu 30 października 2015 roku przyznał w trakcie walnego zgromadzenia członków po raz pierwszy nagrodę „Best performing member 2015“. Pierwszym laureatem nagrody została firma CareWork. Nagroda została nam przyznana za nadzwyczajne i skuteczne zaangażowanie w działalność BHSB. Brano pod uwagę cały okres funkcjonowania związku od momentu jego powstania w 2007 roku.

 

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

O przyznaniu nagrody CareWork zadecydował przede wszystkim system obsługi klientów. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i przejrzystości nasz model gwarantuje obiektywne zadowolenie klientów. To zadowolenie przekłada się na pozytywną ocenę firmy przez klientów. Jako członek BHSB firma CareWork wyróżniła się aktywnym uczestnictwem w grupach roboczych BHSB. Znacząco wspieramy działalności związku przez publiczne wystąpienia, prezentacje i dyskusje. Ponadto firma CareWork wspierała BHSB systematycznymi i profesjonalnymi działaniami w obszarze public relations. Regularnie popularyzujemy również komunikaty prasowe BHSB. Członkowie BHSB docenili również  profesjonalną, przejrzystą i wizualnie atrakcyjną obecność CareWork w internecie. Jest ona powiązana z wyjątkowo sprawnym funkcjonowaniem w mediach społecznościowych.

Opieka Niemcy – działania BHSB

BHSB to stowarzyszenie niemieckich agencji pośredniczących w zatrudnianiu pomocy domowych i opiekunów osób starszych w formie 24-godzinnej opieki sprawowanej w domu podopiecznego. Do  BHSB należy aktualnie 15 agencji. Celem organizacji jest podnoszenie w Niemczech jakości usług i poziomu świadomości w zakresie opieki nad osobami starszymi i wymagającymi pomocy (Opieka Niemcy).

 

Oprócz organizacji różnego rodzaju spotkań branżowych BHSB angażuje się na rzecz zachowania przejrzystości i profesjonalizmu oraz wyznaczania wysokich standardów w opiece nad osobami starszymi. Najważniejszym celem związku jest zapewnienie bezpieczeństwa agencjom, rodzinom osób objętych opieką oraz personelowi opiekuńczemu. Drugim punktem ciężkości jest przekonanie rodzin i opiekunów, że tylko dzięki rzetelnej, działającej legalnie agencji takie bezpieczeństwo mogą osiągnąć. BHSB popularyzuje formułę 24-godzinnej opieki w domu świadczonej przez opiekunki i opiekunów z Europy Wschodniej. Stowarzyszenie stoi na stanowisku, że jest to najlepsza alternatywa dla umieszczenia bliskich w domu seniorów.

Co dla nas oznacza ta nagroda?

Do zadań i celów BHSB należy utrzymywanie zgodności ze standardami jakości oraz realizacja wymogów w zakresie przejrzystości w opiece domowej i pielęgnacji. Dlatego też przyznana CareWork przez BHSB nagroda „Best performing member 2015“ to nie tylko zaszczyt, ale również zobowiązanie. Zobowiązanie do utrzymywania aktualnej jakości świadczonych usług i do dalszego wspierania BHSB przynajmniej na poziomie obecnego zaangażowania.

 

Anna Adamczyk

Anna Adamczyk

W firmie CareWork pracuje już 7 lat. Swoją karierę rozpoczynała od stanowiska rekruterki, ale szybko awansowała na kierownika działu rekrutacji i szkoleń. Z wykształcenia pracownik socjalny, z zamiłowania specjalistka od kontaktów z ludźmi. Niejedna z współpracujących z nami opiekunek miała okazję przekonać się, jak profesjonalnie i z uśmiecham na twarzy realizuje swoje obowiązki.

 

Premia wielkanocna w CareWork - nawet 200 euro netto!

Planujesz wyjechać do pracy na Wielkanoc? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto więcej! Szczegóły w naszych biurach. Polecamy!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

O początkach firmy CareWork

O początkach firmy CareWork

Jak poznali się dalecy kuzyni i jak wspólnie założyli firmę - zapraszamy do lektury wywiadu.

'Interdyscyplinarne aspekty opieki nad osobami młodymi w chorobie i niepełnosprawności'

'Interdyscyplinarne aspekty opieki nad osobami młodymi w chorobie i niepełnosprawności'

Międzynarodowa konferencja w ramach projektu „Rozwój, adaptacja, transfer i popularyzacja modułowego systemu kształcenia personelu pielęgniarskiego stacjonarnej i domowej opieki nad osobami młodymi”

Niczym skok na głęboką wodę

Niczym skok na głęboką wodę

Wywiad z Panią Krystyną Nowak z Bydgoszczy, która od 10 lat pracuje jako opiekunka osób starszych w Niemczech.

Różowy balonik

Różowy balonik

Pani Elżbieta Chudzińska pochodzi z Kaszub. Z rodziną mieszka w Trójmieście. Pewnego dnia, gdy jej dzieci były już dorosłe postanowiła tak jak mąż… wypłynąć. Ciekawość, chęć poprawienia rodzinnej sytuacji finansowej zaowocowały wspaniałymi przyjaźniami i odkryciem swego powołania.

Wschodnioeuropejski personel opiekuńczy w opiece domowej

Wschodnioeuropejski personel opiekuńczy w opiece domowej

Jeden z właścicieli firmy CareWork - Pan Michael Gomola - wziął udział w międzynarodowym sympozjum na temat opieki nad osobami starszymi w ich domach.