CareWork z certyfikatem jakości TÜV Rheinland

W naszej pracy przestrzegamy norm i procedur, ponieważ zależy nam, aby świadczone przez CareWork usługi wyróżniały się wysoką jakością. Właśnie dlatego, co roku poddajemy się audytowi TÜV Rheinland, który ma na celu sprawdzenie, czy przyjęte i realizowane przez nas standardy spełniają kryteria określone w systemie zapewnienia jakości w opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi.

TÜV Rheinland – system QSBP

TÜV Rheinland Polska to jednostka, której główną domeną TÜV jest certyfikacja, audyty, inspekcje, weryfikacje, opiniowanie. Opracowany przez TÜV Rheinland, QSBP jest standardem określającym dobre praktyki w branży opiekuńczej. Realizacja zasad QSBP ma zapewnić wysoką jakość w opiece nad osobami niesamodzielnymi.

 

Podczas audytu eksperci TÜV Rheinland oceniają sposób zarządzania działalnością agencji, organizację świadczonej opieki, procedury zawierania umów, obsługi i informowania klientów, a także zapewnienie kompetencji personelu, ze szczególnym uwzględnieniem samych opiekunek. („Jakość” - magazyn TÜV Rheinland Polska, nr 3/2014)

W marcu 2022 roku firma CareWork po raz kolejny przeszła pozytywnie audyt TÜV Rheinland oraz otrzymała potwierdzenie certyfikatu.

Zakres certyfikacji

Otrzymanie certyfikatu ze znakiem TÜV Rheinland świadczy o spełnieniu wymagań normy QSBP, a więc działaniach zapewniających jakość w zakresie:

  • zarządzania realizacją usług domowej, całodobowej i krótkoterminowej opieki nad osobami niesamodzielnymi na rynku polskim i niemieckim,
  • zawierania i obsługi umów o świadczenie opieki,
  • zapewniania zasobów do realizacji opieki, rekrutacji i szkolenia personelu opiekuńczego.

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Szkolenia zawodowe dla opiekunów w Niemczech

Szkolenia zawodowe dla opiekunów w Niemczech

Bez wątpienia praca opiekuna osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech jest trudnym zajęciem. Na szczęście istnieją pomoce, które ułatwiają nieco wykonywanie codziennych obowiązków związanych z opieką. Sprawdź, gdzie szukać wiedzy.

Jak rozpocząć naukę niemieckiego w domu?

Jak rozpocząć naukę niemieckiego w domu?

Samodzielna nauka języka niemieckiego może być skuteczna! Zobacz, jak zacząć kurs w domu.

Jak uczyć się języka niemieckiego?

Jak uczyć się języka niemieckiego?

Samodzielna nauka języka niemieckiego jest możliwa! Ale potrzebne są chęci, odpowiednie narzędzia i dobry plan. Zobacz, jak skutecznie uczyć się w domu.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.