Bieg Uliczny i Półmaraton z CareWork

 

W tym roku zespół CareWork miał okazję i przyjemność uczestniczyć w kilku lokalnych wydarzeniach. Poza obecnością na Integracyjnym Biegu Orła w Osowej Sieni i dożynkach w Krośniewicach do kalendarza dopisaliśmy jeszcze dwie imprezy: Bieg Uliczny w Knurowie i Legnica Półmaraton.

Ulicami Knurowa

W Knurowie (woj. śląskie) pod koniec września odbył się już XXVII Międzynarodowy Bieg Uliczny oraz XIV Mistrzostwa Polski Górników. W rywalizacji wzięło udział ponad 300 zawodników, również w kategoriach wiekowych: K50+ (panie powyżej 50. roku życia) a nawet M70+ (panowie powyżej 70. roku życia). Biegacze pokonali dystans 10 km, trasa biegu prowadziła po knurowskich ulicach. Dzięki pięknej pogodzie, zarówno na starcie, trasie, jak i mecie, nie zabrakło kibiców – mieszkańców i sympatyków sportu. Po zakończeniu biegu, na uczestników czekały atrakcje, między innymi konkursy. Zespół CareWork nagrodził jednego ze zwycięzców zielonym rowerem.

 

W legnickim parku

Dwa tygodnie później CareWork można było spotkać na imprezie w Legnicy. Miejsce miał tu kolejny – już ósmy Legnica Półmaraton. W tym roku organizatorzy pomyśleli również o krótszym dystansie i do sportowych zmagań włączyli Legnicką Dziesiątkę. I tym razem pogoda dopisała – mimo października w kalendarzu było słonecznie. Bieg wystartował w centrum Legnicy, a kończył się w pięknym i zabytkowym Parku Miejskim, gdzie dla uczestników przygotowano dodatkowe rozrywki – między innymi losowanie markowych walizek od CareWork.

 

CareWork na lokalnych imprezach

Obydwie imprezy poza sportowym emocjami wyróżniała wspaniała atmosfera i świetna zabawa. Towarzystwo uśmiechniętych i serdecznych ludzi na imprezach sprawia, że z dużą radością wspieramy lokalne inicjatywy.

 

 

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Letnia premia w CareWork!

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto dodatkowej premii! Szczegóły w naszych biurach - polecamy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Integracyjny Bieg Orła z CareWork

Integracyjny Bieg Orła z CareWork

Sportowe emocje, świetna zabawa i wspaniała atmosfera towarzyszyły kolejnemu już – IX Integracyjnemu Biegowi Orła, który w sobotę 13 lipca odbył się w Osowej Sieni niedaleko Wschowy. Na imprezie obecny był również zespół CareWork i przygotowana przez firmę nagroda – zielony rower.

zespół carework na rowerach

Opiekunki CareWork razem dla Wschowy

Ruch to zdrowie, a wspólny cel świetnie motywuje. Akcja „Odlottowa Jazda” połączyła mieszańców i miłośników Wschowy. Kręcą kilometry, aby wesprzeć projekt zgłoszony do konkursu przez Wschowski Inkubator Potencjału. Świetnie im idzie!

dożynki gminno-parafialne w Krośniewicach

CareWork na dożynkach w Krośniewicach

W przedostatnią sobotę sierpnia mieliśmy okazję uczestniczyć w dożynkach w Krośniewicach. Na mieszkańców gminy i gości czekały m. in. atrakcje i konkursy zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji. Piękna pogoda i świetna atmosfera sprawiły, że był to bardzo udany dzień.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.