Wsparcie w potrzebie

Nasi podopieczni – starsze, schorowane, często samotne osoby – otrzymują od współpracujących z CareWork opiekunów i opiekunek coś więcej, niż tylko pomoc w czynnościach dnia codziennego. Okazywane im serce powoduje, że w ich życiu pojawia się uśmiech i radość. Jednak nie tylko osoby starsze mogą znaleźć się w trudnej sytuacji, niestety przytrafić może się to każdemu z nas. Choroba czy niepełnosprawność nie wybierają. Takim osobom marka CareWork także stara się pomagać. W tym celu utworzyliśmy program „Potrzebujesz - Pomagamy”, w ramach którego ubiegać można się o darowiznę na pokrycie na przykład kosztów leczenia lub rehabilitacji.

Dzielimy się dobrem

Program „Potrzebujesz - Pomagamy” powstał po to, aby oferować finansowe wsparcie osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Mogą z niego korzystać opiekunki i opiekunowie CareWork – zarówno pracujący z nami obecnie, jak i Ci, którzy współpracę już zakończyli, a także pracownicy naszych biur. Krąg adresatów programu obejmuje także członków rodzin pracowników i współpracowników.

Pomoc chcemy kierować do tych z Was, których dotknęła choroba lub niepełnosprawność uniemożliwiająca podjęcie pracy oraz tych, którzy muszą zrezygnować z realizacji obowiązków zawodowych, ze względu na konieczność opieki nad chorym członkiem rodziny.

Jak uzyskać wsparcie?

 

Jak każdy człowiek, my też chętnie pomoglibyśmy wszystkim, ale niestety nikt nie ma takiej możliwości. Dlatego ustanowiliśmy przejrzystą procedurę ubiegania się o darowiznę, która każdej z zainteresowanych osób umożliwi jasne przedstawienie swojej sytuacji.

 

Aby ubiegać się o wsparcie należy złożyć pisemny wniosek – zgodnie z załączonym poniżej wzorem – a w sytuacji uzyskania pomocy, podpisać z nami stosowne porozumienie. Wyboru osób, które uzyskają pomoc, dokona Komisja Darowizn, w skład której wejdą pracownicy CareWork.

Mamy nadzieję, że nasz program będzie małą cegiełką na drodze do budowy świata bardziej otwartego na potrzeby innych ludzi.

 

Więcej informacji znajdziesz w załączonych dokumentach:

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'!

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Premia za polecenie

Premia za polecenie

Premia 1000+ dla opiekunek CareWork. Poleć nas koleżance!

Premia za pracę w święta

Premia za pracę w święta

Premia świąteczna za pracę w Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok to 85 EUR brutto za każdy z tych dni, czyli łącznie aż 340 EUR brutto!

Warunki pracy opiekunów CareWork

Warunki pracy opiekunów CareWork

Sprawdź, jakie zobowiązania ma względem Ciebie firma CareWork!

W CareWork lato pełne premii!

W CareWork lato pełne premii!

Nawet 150 EURO NETTO ekstra za pracę w wakacje.

Zarobki opiekunki w Carework. Jak zarobić więcej?

Zarobki opiekunki w Carework. Jak zarobić więcej?

Osoby zatrudnione w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech chciałyby otrzymywać dobre wynagrodzenie. To normalne. Ale jak skutecznie wynegocjować korzystniejsze warunki finansowe? Jakie argumenty będą istotne? To pytania, na które warto znać odpowiedź jeszcze przed spotkaniem z pracodawcą.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.