Wiemy, że święta w rodzinnym gronie to ta chwila w roku, na którą wiele osób czeka z utęsknieniem. Wiemy, że spędzanie Wigilii z dala od domu dla wielu opiekunek i opiekunów osób starszych to ciężkie, emocjonalne chwile. Niestety wiemy też, że osoby starsze w Niemczech potrzebują opieki przez okrągły rok… Nie można zostawić ich samych… Nikt tak jak Ty – opiekunko i opiekunie osób starszych – nie zdaje sobie sprawy z tego, że starość, choroba i niepełnosprawność nie znikną w tym szczególnym czasie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy już zadeklarowali, że zostaną u boku swoich podopiecznych w okresie świątecznym. I zapraszamy niezdecydowanych opiekunów i opiekunki osób starszych oraz tych, którzy jeszcze nigdy nie wyjeżdżali do pracy w opiece – jeśli masz taką możliwość, wyjedź z CareWork do pracy w Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok! To nie muszą być długie wyjazdy a korzyści finansowe są wymierne!

Nawet 340 EUR brutto dodatkowo!

W CareWork każda osoba, która zdecyduje się wyjechać na zlecenie w okresie świątecznym, otrzymuje bezwarunkowy i taki sam bonus.


Premia świąteczna za pracę w Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok to 85 EUR brutto za każdy z tych dni, czyli łącznie aż 340 EUR brutto! Wypłacamy premię bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Premię za pracę  w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia wypłacamy razem z wypłatą za grudzień na początku stycznia, a premię za pracę w Nowy Rok – razem z wypłatą za styczeń na początku lutego.

 

Premię wydasz, kiedy chcesz i na co chcesz. Możesz nawet zorganizować Sylwestra w środku lata!

 

Podkreślamy – u nas w CareWork nie ma żadnych dodatkowych warunków uzyskania premiowanego wynagrodzenia za pracę w opiece w Niemczech w Święta i Nowy Rok.

 

W naszej firmie doceniamy osoby, która decydują się poświęcać ważne rodzinne chwile na rzecz okazania wsparcia najbardziej potrzebującym seniorom. Gwarancja uzyskania premii świątecznej zawarta jest więc w każdej podpisywanej z opiekunkami i opiekunami osób starszych w Niemczech umowie. Mamy stałe, takie same zasady dla wszystkich współpracowników CareWork.

 

U nas zawsze wiesz, ile zarobisz i możesz być pewien, że świąteczne bonusy (te bożonarodzeniowe i te wielkanocne) dostaniesz na jasnych zasadach.

 

Szukasz pracy w opiece w Niemczech dla par?

Dla osób poszukujących pracy w opiece dla par idealnym rozwiązaniem jest opieka godzinowa. Polega ona na standardowym 8-godzinnym systemie pracy od poniedziałku do piątku. Choć nie pracujecie pod jednym dachem, mieszkacie razem i możecie wspólnie spędzać czas wolny. Dowiedz się więcej i aplikuj.
 

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Premia za pracę w Wielkanoc

Premia za pracę w Wielkanoc

Za pracę w każdy świąteczny dzień – Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny – otrzymasz 85 EUR brutto. Łącznie, za trzy dni pracy, oferujemy 255 EUR brutto.

Premia za polecenie

Premia za polecenie

Premia 1000+ dla opiekunek CareWork. Poleć nas koleżance!

W CareWork lato pełne premii!

W CareWork lato pełne premii!

Nawet 150 EURO NETTO ekstra za pracę w wakacje.

Warunki pracy opiekunów CareWork

Warunki pracy opiekunów CareWork

Sprawdź, jakie zobowiązania ma względem Ciebie firma CareWork!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.