Premia za pracę w wakacje

Już dziś zaplanuj wakacyjną pracę z CareWork. Oferujemy zawsze sprawdzone zlecenia i atrakcyjne premie.

Wakacje zaplanuj już dziś

Współpracujących z nami opiekunów osób starszych w Niemczech zachęcamy do udziału w akcji wakacyjnego premiowania, dzięki której poza należnym wynagrodzeniem otrzymać można dodatkowy bonus w wysokości 100 lub nawet 150 euro netto. Już dziś otwórzcie swoje kalendarze i zaplanujcie lato tak, aby znaleźć w nim zarówno czas na pracę, jak i na odpoczynek.

 

Do udziału w akcji „Nawet 150 euro netto premii za prace w wakacje” uprawnione są wszystkie osoby, które zdecydują się na pracę z CareWork. Bez względu na to, czy już kiedyś wyjeżdżały z nami do Niemiec, czy też będzie to nasze pierwsze wspólne zlecenie.

 

Aby uzyskać prawo do wypłaty premii wystarczy w terminie od 15 lipca do 15 września 2019 roku przepracować na zleceniu (lub zleceniach) odpowiednią liczbę dni. Do otrzymania premii w wysokości 100 euro netto wystarczy 30 dni kalendarzowych pracy. Jeśli chcesz, żeby na Twoje konto wpłynął bonus w kwocie 150 euro, musisz przepracować co najmniej 50 dni kalendarzowych. Wybór należy do Ciebie!

To nie musi być jeden wyjazd

Ułatwieniem w uzyskaniu premii jest prosta zasada – praca nie musi być nieprzerwana. Możemy więc zdecydować się na jedno dłuższe zlecenie (trwające co najmniej 30 lub 50 dni), lub kilka krótszych, o ile po zsumowaniu dni pracy łącznie osiągną one liczbę równą lub wyższą określonym powyżej pułapom. Zastrzegamy jednak, że premie nie łącza się. Jedna osoba może otrzymać tylko jeden bonus, w wysokości 100 lub 150 euro netto. Uwaga! Za pracą krótszą niż 30 dni nie przysługuje wypłata części premii.

 

Czy warto? Decyzja należy do współpracujących z nami opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech. My możemy tylko zachęcać i nagradzać. Choć pogoda pracy nie sprzyja pamiętajmy, że dla naszych podopiecznych starość to codzienność, nie bierze urlopu na wakacje.

 

Szczegółowe informacje o premii za pracę w wakacje uzyskać można w naszych oddziałach, a wszystkie zasady znajdziecie w regulaminie.

 

Premia wakacyjna 2019 – regulamin dla opiekunów

 

Premia wakacyjna - nawet 250 euro 'na rękę'

Planujesz wyjechać do pracy w wakacje? Sprawdź, co proponujemy! Czekają na Ciebie sprawdzone zlecenia, atrakcyjne zarobki i premia wakacyjna – nawet 250 euro "na rękę".

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Koronawirus a praca w opiece

Informujemy - mimo epidemii koronawirusa dokładamy wszelkich starań, aby Wasza praca była bezpieczna i komfortowa! Cały czas działamy i organizujemy przejazdy na zlecenia dla naszych opiekunek i opiekunów. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy.

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Premia za polecenie

Premia za polecenie

Premia 1000+ dla opiekunek CareWork. Poleć nas koleżance!

Premia za pracę w Wielkanoc

Premia za pracę w Wielkanoc

Za pracę w każdy świąteczny dzień – Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny – otrzymasz 85 EUR brutto. Łącznie, za trzy dni pracy, oferujemy 255 EUR brutto.

Premia za pracę w święta

Premia za pracę w święta

Premia świąteczna za pracę w Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok to 85 EUR brutto za każdy z tych dni, czyli łącznie aż 340 EUR brutto!

Jakie czynniki wpływają na zarobki opiekunek osób starszych?

Jakie czynniki wpływają na zarobki opiekunek osób starszych?

Nie ma co się czarować – pieniądze interesują wszystkich. Zarówno te, które mamy we własnym portfelu, jak i te, które wpadają do kieszeni otaczających nas osób. Ot, zwykła ludzka ciekawość

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.