Poleć pracę w CareWork swojemu znajomemu i zgarnij ekstra premię!

Lubicie, kiedy dodatkowe pieniądze wpadają Wam na konto? My bardzo. Mamy nadzieję, że właśnie taką niespodzianką będzie dla Was 1000 PLN netto, które możecie od nas otrzymać w bardzo łatwy sposób. Jak je zdobyć? Już wyjaśniamy!

Bonus za znajomości

Wszystkim współpracującym z nami opiekunkom i opiekunom osób starszych w Niemczech oferujemy dodatkową premię w wysokości 1000 PLN netto. Aby ją zdobyć, wystarczy wśród swoich bliższych lub dalszych znajomych znaleźć osobę, która także chciałaby podjąć współpracę z CareWork.

 

Kogo szukamy?

 

Kogoś takiego jak Wy!

 

Osób znających język niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym, empatycznych i gotowych do pomocy osobom starszym. Mile widziane będzie także doświadczenie w opiece, choćby nad kimś z własnej rodziny. W CareWork bardzo zależy nam na tym, aby nasze opiekunki i nasi opiekunowie zawsze byli tak dobrymi współpracownikami, jak dotychczasowa kadra. Wierzymy też, że sumienne i odpowiedzialne osoby znają innych ludzi o takich samych cechach, pożądanych i poszukiwanych w branży opiekuńczej, która cały czas się rozrasta. Seniorów wymagających wsparcia przybywa, a ręce do pracy wciąż są potrzebne. Aby dotrzeć do możliwie najlepszych współpracowników CareWork premiuje znajomości!

Jak to działa?

Bardzo prosto. Wystarczy polecić współpracę z nami znajomej lub znajomemu i poprosić go, aby podczas kontaktu z dowolnym oddziałem CareWork zaznaczył, że chciałby z nami pracować z Waszego polecenia. Jeśli zatrudnimy taką osobę, Wam pozostanie tylko poczekać na finansowe efekty polecenia.

 

Pierwszych pozytywnych rezultatów spodziewać możecie się już po 60 dniach pracy osoby z polecenia na zleceniu w Niemczech. W tym okresie zasilimy Wasze konto bankowe pierwszą częścią premii za polecenie w łącznej wysokości 600 PLN netto. Jeśli osoba, której nas poleciliście, przepracuje na tym lub innym zleceniu w Niemczech jeszcze 60 dni, Wy otrzymacie 400 PLN netto. Łącznie będzie można cieszyć się premią za polecenie w wysokości 1000 PLN netto!

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie premii 1000+ i zasad jej wypłacania, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

 

Sprawdź jakie premie za pracę w opiece w Niemczech oferuje CareWork.

Polecajcie CareWork! Warto!

 

Premia wielkanocna w CareWork - nawet 200 euro netto!

Planujesz wyjechać do pracy na Wielkanoc? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto więcej! Szczegóły w naszych biurach. Polecamy!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Premia za pracę w święta

Premia za pracę w święta

Premia świąteczna za pracę w Wigilię, Boże Narodzenie i Nowy Rok to 85 EUR brutto za każdy z tych dni, czyli łącznie aż 340 EUR brutto!

Premia za pracę w Wielkanoc

Premia za pracę w Wielkanoc

Za pracę w każdy świąteczny dzień – Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny – otrzymasz 85 EUR brutto. Łącznie, za trzy dni pracy, oferujemy 255 EUR brutto.

Zarobki opiekunki w Carework. Jak zarobić więcej?

Zarobki opiekunki w Carework. Jak zarobić więcej?

Osoby zatrudnione w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech chciałyby otrzymywać dobre wynagrodzenie. To normalne. Ale jak skutecznie wynegocjować korzystniejsze warunki finansowe? Jakie argumenty będą istotne? To pytania, na które warto znać odpowiedź jeszcze przed spotkaniem z pracodawcą.

Dlaczego nie warto pracować jako opiekunka 'na czarno'

Dlaczego nie warto pracować jako opiekunka 'na czarno'

W branży opiekuńczej temat pracy "na czarno" pojawia się bardzo często, zbyt często. Sama instytucja pracy w szarej strefie jest zresztą pewnie tak stara, jak zarobki i podatki w ogóle.