Testy

Chcesz w najbliższym czasie podjąć pracę jako opiekun osoby starszej? Jesteś zainteresowany możliwością sprawdzenia swoich kompetencji? Jako jednostka, która od lat realizuje zadania mające na celu zapewnienie seniorom opieki spełniającej wysokie standardy, a także poszukiwaniem dla samych opiekunów atrakcyjnych ofert pracy, staramy się systematycznie badać preferencje i oczekiwania obu stron. Uczciwość, rzetelność, umiejętność nawiązania kontaktu z drugą osobą to jedne z najważniejszych cech, jakie powinien posiadać opiekun osoby starszej. Jeżeli jeszcze nie jesteś pewna swojej decyzji, za pośrednictwem naszej strony możesz wykonać test sprawdzający Twoje predyspozycje do tej właśnie pracy.

 

Poza odpowiednimi cechami charakteru i doświadczeniem, każda opiekunka osób starszych w Niemczech powinna – przynajmniej w stopniu komunikatywnym – posługiwać się językiem niemieckim. Jeśli nie potrafisz ocenić swoich umiejętności językowych, wykonaj test on-line. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi oddziałami, gdzie wykwalifikowani pracownicy CareWork sprawdzą Twoją znajomość niemieckiego i doradzą, jak ją poprawić.

Niemiecki dla opiekunek
Testy

Niemiecki dla opiekunek

Język niemiecki jest dla opiekunek i opiekunów narzędziem pracy. Nie musi być to biegła znajomość, nieraz wystarcza tylko taka umożliwiająca porozumienie się w podstawowych sprawach. Poziom znajomości języka wpływa nie tylko na komfort pracy, ale także na jej opłacalność.
Cechy idealnej opiekunki
Testy

Cechy idealnej opiekunki

Jeszcze nigdy nie pracowałeś w opiece i zastanawiasz się, czy masz predyspozycje do wykonywania opieki nad osobami starszymi? Zapraszamy do testu!
Test znajomości języka niemieckiego
Testy

Test znajomości języka niemieckiego

Chcesz wyjechać do pracy do Niemiec, ale zastanawiasz się, czy Twój poziom znajomości języka jest wystarczający? Sprawdź swoj niemiecki!

Premia świąteczna CareWork

Skorzystaj z premii za pracę w Wigilię, dwa dni Bożego Narodzenia i Nowy Rok! Czeka na Ciebie 300 euro netto dodatkowego wynagrodzenia. Szczegóły w biurach CareWork i na naszej stronie internetowej.

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.