Technologia ułatwiająca pracę

Współpracujące z CareWork opiekunki i opiekunów osób starszych w Niemczech zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji, dzięki której pozazawodowe obowiązki będą czystą przyjemnością.

Aplikacja CareWork – co umożliwia?

Praca opiekunów osób starszych w Niemczech wymaga od Was wielu poświęceń. Ułatwiamy, jak umiemy i właśnie dlatego uruchomiliśmy aplikację CareWork. Za jej pośrednictwem:

  • uzupełnisz i wyślesz formularz „Protokół wypełnionych czynności DE”;
  • uzupełnisz i wyślesz formularz „Oświadczenie o ilości godzin (dystrybucja)”;
  • uzupełnisz i wyślesz formularz „Informacja o czynnościach (pośrednictwo)”;
  • za pośrednictwem opcji „Chcę wyjechać” poinformujesz nas, o odpowiadającym Ci terminie zlecenia;
  • dzięki opcji „Kontakt” dasz nam znać, że chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili.

W CareWork doskonale rozumiemy, że związana z Waszą pracą biurokracja może przytłaczać. Cóż, na przepisy prawa wpływu nie mamy, ale możemy sprawić, żeby wszystkie te procedury były trochę prostsze. Jednym z najbardziej denerwujących Was obowiązków jest konieczność regularnego wypełniania i wysyłania do nas licznych formularzy. Wiadomo, na pocztę nie zawsze chce się iść, skrzynka pocztowa też jakoś nie po drodze, a i drzew szkoda na cały ten papier…

 

Teraz nie będziemy marnować ani Waszego czasu, ani papieru. Wszystkie konieczne formularze łatwo i szybko wypełnisz i wyślesz za pomocą naszej aplikacji. Co więcej, nawet nie będziesz musiał o tym pamiętać – na Twój numer telefonu wysyłać będziemy smsy, które przypomną Ci o konieczności wysłania konkretnego dokumentu.

Aplikacja CareWork – jak to działa?

Nasz nowy system uzupełniania dokumentów dostępny jest na komputerze (poprzez stronę internetową https://app.carework.pl) oraz na telefonach komórkowych (smartfonach). Aby z niej skorzystać przede wszystkim musisz mieć login i hasło. Są one przyznawane każdej osobie indywidualnie, a zrobić może to tylko pracownik CareWork. Dlatego zadzwoń do nas już dziś i zgłoś chęć skorzystania z aplikacji – Twój login i hasło dostaniesz od nas smsem.

 

Kiedy będziesz już mieć login i hasło, możesz od razu używać aplikacji na komputerze. Jeśli chcesz, aby działała także na telefonie, musisz pobrać ją z Google Play lub App Store. Szczegółowe informacje, jak to zrobić, znajdziesz w zamieszczonej poniżej instrukcji. Chętnie pomogą Ci także nasi pracownicy – zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem!

 

Aplikacja CareWork – instrukcja dla użytkowników

 

Premia wielkanocna w CareWork - nawet 200 euro netto!

Planujesz wyjechać do pracy na Wielkanoc? Skorzystaj z naszej oferty i zarób nawet 200 EUR netto więcej! Szczegóły w naszych biurach. Polecamy!

Czy praca w opiece to praca dla Ciebie?

Nie masz doświadczenia w pracy w opiece? Skorzystaj z naszych porad i skonktuj się z nami. Pomożemy!

Opieka na Gewerbe!

Praca w opiece na Gewerbe jest dla każdego, kto liczy na atrakcyjne wynagrodzenie i chce mieć większy wpływ na kształtowanie swojej pozycji na rynku pracy. Gewerbe da Ci większą swobodę w negocjacji stawki oraz zakresu obowiązków. Praca na własny rachunek umożliwia legalne i bezpieczne zatrudnienie, a wsparcie, jakiego udzieli Ci nasza firma to gwarancja odpowiedniego zadbania o sprawy administracyjne i podatkowe.

Mamy dla Ciebie nagrody!

Droga Opiekunko! Odbierz nagrody w naszym nowym programie lojalnościowym "Pomagaj - Korzystaj". Zdobywaj punkty za pracę w Niemczech, pracę w Polsce i za rozwijanie swoich umiejętności.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Zobacz również

Aplikacja do nauki języka niemieckiego

Aplikacja do nauki języka niemieckiego

Z CareWork nauka języka niemieckiego to przyjemność! Zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji.

Premia za polecenie

Premia za polecenie

Premia 1000+ dla opiekunek CareWork. Poleć nas koleżance!

Opiekunko, zgubiłaś dowód osobisty w Niemczech? Sprawdź, co zrobić!

Opiekunko, zgubiłaś dowód osobisty w Niemczech? Sprawdź, co zrobić!

Opiekunie pamiętaj! Tracąc dowód możesz stać się ofiarą nieuczciwości, np. ktoś posługując się Twoim dokumentem zaciągnie kredyt lub pożyczkę, albo podpisze umowę na najem mieszkania, za który nie zapłaci.

Opiekunka w Niemczech - legalna praca a praca na czarno

Opiekunka w Niemczech - legalna praca a praca na czarno

Praca opiekunki osób starszych w Niemczech wiąże się z podjęciem decyzji, w jaki sposób dana osoba chce być zatrudniona. Często wybór pomiędzy legalną pracą a zatrudnieniem „na czarno” nie jest łatwy. Najlepiej przemyśleć wszystkie „za” i „przeciw” jeszcze przed wyjazdem.